Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 2. 2. 2023 Výherci

2 úspěšní borci vykouzlili výhry za 500 000 Kč!

Hráč Jakub v úterý hledal cestu do zlatého paláce a když už byl v koncích, tak si sedl mezi domy do temné uličky, kde v hromadě odhozených věcí našel zaprášenou starou afmoru. Zkusil ji třikrát pohladit a zčistajasna se zjevil svalnatý džin a ptal se, kam se poděl Aladdin. Jakub mu řekl, že neví, ale že by rád, aby mu splnil přání, aby konečně vyhrál legendární výhru. Džin přání splnil a on si tak za tisícovku mohl odnést nádhernou výhru ve své maximální výši 500 000 Kč. Taková výhra je splněný sen!

Vůdce robotů

Hráč Petr v úterý za tisícovku zamíchal ovocem v pětiválcovém automatu Turbo Slots až mu roboti zaplnili válce a vystřelili na něj raketovou výhru za 500 000 Kč. Může si za to koupit třeba software umělé inteligence do domácnosti, aby měl ještě větší pohodlí. Blahopřejeme!

Havajský výherní tanec

Hráč Marek v úterý odletěl na Havaj, aby se potkal s krasotinkou Tiki Princess, která mu za stovku ukázala jeskyni plnou drahých kamenů, za které si odnesl krásnou výhru za 114 600 Kč. Blahopřejeme!
 
O den později to zkusil i Petr, který za dvě kila si mohl nabrat do batohu ještě větší poklad v hodnotě 219 400 Kč. Tak teď už se pánové mohou válet na lehátku pod palmami!

Profesionálka Ivana

Hráčka Ivana v úterý našla ve výherním automatu Joker Pro svoji podkovu štěstí a za 80 korun jí vydělala pěkných 80 000 Kč. Gratulujeme k 1000násobku!

Mrkněte také na tohle