Vklad Zavřít
Více informací
Méně informací

Zkuste si také

  • Zodpovědné hraní

    Úvod

Desatero zodpovědného hraní

1
Hrajte tak, abyste se bavili. Nikdy nesázejte víc, než můžete, nikdy nesázejte na dluh.
2
Nastavte si herní limity.
3
Sázení vnímejte jako zábavu, nikoli jako prostředek k okamžitému zbohatnutí.
4
Nehrajte, pokud jste pod vlivem alkoholu, ve stresu nebo v depresi.
5
Buďte připraveni vyhrát, buďte připraveni prohrát.
6
Mějte svoji zábavu a vzrušení pod kontrolou - sledujte čas, částky ve hře, výhry i prohry.
7
Rozhoduje náhoda a štěstí, nevěřte trikům, podvodným návodům a systémům.
8
Studujte jednotlivé hry, jejich výhody a rizika. Vyberte si ty, které Vám nejlépe vyhovují.
9
Sázejte a hrajte pouze tam, kde se hraje legálně, podle jasných a korektních pravidel.
10
Dbejte zákonů, seznamte se s pravidly příslušné hry a dodržujte je. Dodržujte pravidla sázkové společnosti a herního střediska.

ZODPOVĚDNÉ HRANÍ JE PRO NÁS SAMOZŘEJMOSTÍ

Za standard loterního průmyslu považujeme veškeré aktivity týkající se zodpovědného hraní. Ať už hraje zákazník kteroukoli hru, je nezbytné, aby v ni měl stoprocentní důvěru. Proto je pro nás naprostou samozřejmostí respektování regulačního rámce. Ten musí usilovat o vyváženou a dlouhodobě udržitelnou strukturu celého herního i hazardního průmyslu a chránit trh před nelegálními poskytovateli. Pracujeme s principy a pravidly zodpovědného hraní a podporujeme je jako povinnou součást strategie všech subjektů podnikajících v hazardním průmyslu.
 

JAKO LÍDR TRHU SI UVĚDOMUJEME SVOU ZODPOVĚDNOST A JDEME PŘÍKLADEM

Za zásadní považujeme aktivní účast v oblasti primární prevence, která zahrnuje aktivity vyvíjené s cílem předejít problémům spojeným s výskytem sociálně patologických jevů u hráčských závislostí. Jako největší loterní společnost na českém trhu chceme jít v této oblasti příkladem. 

SAZKA a.s. je aktivním členem a účastní se mezinárodního projektu organizovaného IRIS (Institut de relations internationales et stratégiques) a The European Lotteries a European Commission v boji proti ovlivňování výsledků sportovních soutěží. Cílem tohoto projektu je vznik jednotné strategie a národních programů v boji proti ovlivňování sportovních výsledků.

Společnost se aktivně zapojila do odborné diskuse na téma rizikovosti hazardních her v podmínkách v ČR, kterou zastřešilo Národní monitorovací středisko pro drogy a drogové závislosti, které je organizační součástí sekretariátu Rady vlády pro koordinaci protidrogové politiky při Úřadu vlády České republiky.
 

BEZPEČNOST A REGULACE JSOU PRO NÁS ZÁSADNÍ

Hlavním předmětem naší činnosti je provozování okamžitých a číselných loterií, sportovních a kurzových sázek a jiných her v souladu se zákonem č. 202/1990 Sb., o loteriích a jiných podobných hrách, v platném znění a v souladu se zákonem č. 186/2016 Sb. o hazardních hrách v platném znění. Sazka a.s. je řádným členem největších a nejvýznamnějších mezinárodních loterních organizací – European Lotteries (EL) a World Lottery Association (WLA).

V roce 2015 se stal generální ředitel Sazky Robert Chvátal viceprezidentem European Lotteries. Jsme držiteli mezinárodní certifikace. Certifikát ISO/IEC 27001:2013 dokládá implementaci Systému řízení informační bezpečnosti (ISMS) dle mezinárodního standardu a jeho trvalý rozvoj.

Jeho získání bylo nutné pro udělení certifikátu WLA-SCS, kterým Světová loterní asociace (WLA) potvrdila, že Sazka beze zbytku dodržuje zásady a bezpečnostní požadavky loterního průmyslu. Dokazujeme tak, že patříme i v bezpečnostních standardech mezi světovou špičku. Naši zákazníci mají jistotu, že máme citlivou oblast bezpečnosti dat plně pod kontrolou.
 

Povolení k provozování hazardní hry SAZCE vydalo:
Ministerstvo financí
Letenská 15,
118 10 Praha 1-Malá Strana
Tel.: 257 041 111
Fax.: 257042360

Číslo základního povolení pro provozování internetových číselných loterií a internetových okamžitých loterií: MF-35535/2016/34
Číslo povolení pro provozování internetových kurzových sázek: MF-6501/2017/3402

Zákonný rámec

Jako provozovatel hazardní her se musíme řídit zákonem o loteriích, který je účinný do 31.12.2016 a hazardním zákonem účinným od 1.1.2017. Podívejte se, jaká pravidla dodržujeme, abyste s námi mohli hrát.
Zákony ke stažení (538 kB)
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookie. Rozumím
Zavřít   ✕ Pokud právě nejste přihlášeni na Facebooku nebo vám ještě nebylo 18 let, fanouškovská stránka se bohužel nezobrazí. Děkujeme za pochopení.
Pokračovat Zpět