Vklad Zavřít
Více informací
Méně informací

Zkuste si také

  • Zodpovědné hraní

    Úvod

Desatero zodpovědného hraní

1
Sázky, loterie a hry jsou legálním odvětvím zábavy, působícím v regulovaném prostředí.
2
Sázka je věcí svobodného, kvalifikovaného a informovaného rozhodnutí každého jednotlivce staršího osmnácti let.
3
Sázení vnímejte jako zábavu, nikoli jako prostředek k okamžitému zbohatnutí.
4
Hrajte tak, abyste se bavili. Nikdy nesázejte víc, než můžete, nikdy nesázejte na dluh.
5
Buďte připraveni vyhrát, buďte připraveni prohrát.
6
Mějte svoji zábavu a vzrušení pod kontrolou - sledujte čas, částky ve hře, výhry i prohry.
7
Rozhoduje náhoda a štěstí, nevěřte trikům, podvodným návodům a systémům.
8
Studujte jednotlivé hry, jejich výhody a rizika.Vyberte si ty, které Vám nejlépe vyhovují.
9
Sázejte a hrajte pouze tam, kde se hraje legálně, podle jasných a korektních pravidel.
10
Dbejte zákonů, seznamte se s pravidly příslušné hry a dodržujte je. Dodržujte pravidla sázkové společnostia herního střediska.

ZODPOVĚDNÉ HRANÍ JE PRO NÁS SAMOZŘEJMOSTÍ

Za standard loterního průmyslu považujeme veškeré aktivity týkající se zodpovědného hraní. Ať už hraje zákazník kteroukoli hru, je nezbytné, aby v ni měl stoprocentní důvěru. Proto je pro nás naprostou samozřejmostí respektování regulačního rámce. Ten musí usilovat o vyváženou a dlouhodobě udržitelnou strukturu celého herního i hazardního průmyslu a chránit trh před nelegálními poskytovateli. Pracujeme s principy a pravidly zodpovědného hraní a podporujeme je jako povinnou součást strategie všech subjektů podnikajících v hazardním průmyslu.
 

JAKO LÍDR TRHU SI UVĚDOMUJEME SVOU ZODPOVĚDNOST A JDEME PŘÍKLADEM

Za zásadní považujeme aktivní účast v oblasti primární prevence, která zahrnuje aktivity vyvíjené s cílem předejít problémům spojeným s výskytem sociálně patologických jevů u hráčských závislostí. Jako největší loterní společnost na českém trhu chceme jít v této oblasti příkladem. 

SAZKA a.s. je aktivním členem a účastní se mezinárodního projektu organizovaného IRIS (Institut de relations internationales et stratégiques) a The European Lotteries a European Commission v boji proti ovlivňování výsledků sportovních soutěží. Cílem tohoto projektu je vznik jednotné strategie a národních programů v boji proti ovlivňování sportovních výsledků.

Společnost se aktivně zapojila do odborné diskuse na téma rizikovosti hazardních her v podmínkách v ČR, kterou zastřešilo Národní monitorovací středisko pro drogy a drogové závislosti, které je organizační součástí sekretariátu Rady vlády pro koordinaci protidrogové politiky při Úřadu vlády České republiky.
 

BEZPEČNOST A REGULACE JSOU PRO NÁS ZÁSADNÍ

Hlavním předmětem naší činnosti je provozování okamžitých a číselných loterií, sportovních a kurzových sázek a jiných her v souladu se zákonem č. 202/1990 Sb., o loteriích a jiných podobných hrách, v platném znění a v souladu se zákonem č. 186/2016 Sb. o hazardních hrách v platném znění. Sazka a.s. je řádným členem největších a nejvýznamnějších mezinárodních loterních organizací – European Lotteries (EL) a World Lottery Association (WLA).

V roce 2015 se stal generální ředitel Sazky Robert Chvátal viceprezidentem European Lotteries. Jsme držiteli mezinárodní certifikace. Certifikát ISO/IEC 27001:2013 dokládá implementaci Systému řízení informační bezpečnosti (ISMS) dle mezinárodního standardu a jeho trvalý rozvoj.

Jeho získání bylo nutné pro udělení certifikátu WLA-SCS, kterým Světová loterní asociace (WLA) potvrdila, že Sazka beze zbytku dodržuje zásady a bezpečnostní požadavky loterního průmyslu. Dokazujeme tak, že patříme i v bezpečnostních standardech mezi světovou špičku. Naši zákazníci mají jistotu, že máme citlivou oblast bezpečnosti dat plně pod kontrolou.
 

Povolení k provozování hazardní hry SAZCE vydalo:
Ministerstvo financí
Letenská 15,
118 10 Praha 1-Malá Strana
Tel.: 257 041 111
Fax.: 257042360

Číslo základního povolení pro provozování internetových číselných loterií a internetových okamžitých loterií: MF-35535/2016/34
Číslo povolení pro provozování internetových kurzových sázek: MF-6501/2017/3402

Zákonný rámec

Jako provozovatel hazardní her se musíme řídit zákonem o loteriích, který je účinný do 31.12.2016 a hazardním zákonem účinným od 1.1.2017. Podívejte se, jaká pravidla dodržujeme, abyste s námi mohli hrát.
Zákony ke stažení (538 kB)
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookie. Rozumím
Zavřít   ✕ Pokud právě nejste přihlášeni na Facebooku nebo vám ještě nebylo 18 let, fanouškovská stránka se bohužel nezobrazí. Děkujeme za pochopení.
Pokračovat Zpět