Potřebujete pomoci či poradit?

Naším cílem je poskytovat lidem zábavu, hra by nikdy neměla překročit tuto hranici. Pokud někdo cítí, že mu hra nepřináší potěšení, ale spíše potíže, je nejlepší řešení přenechat hazard jiným. V případě pokročilého problému je efektivním řešením zápis do Rejstříku vyloučených osob, který hráči omezí hraní u všech provozovatelů.
V případě, že chcete požádat o pozastavení nebo zrušení svého herního účtu, obraťte se na naše Kontaktní centrum na telefonní číslo 266 12 12 12 nebo na e-mail info@sazka.cz.
Odbornou pomoc můžete prostřednictvím mapy pomoci vyhledat v některém z adiktologických center.

Logo Naberte kurz

Mapa center pomoci

Rodičovská kontrola

Přestože registrace a přihlášení do herního portálu Sazka.cz neumožňuje účast osob mladších 18 let, zvažte možnosti omezení přístupu svých dětí na stránky nabízející hazardní hry.

Pomocí softwarových nástrojů je možné filtrovat obsah webových stránek, monitorovat aktivity na počítači nebo blokovat určité stránky podle kategorií. Lze využít nástroje, které jsou součástí operačního systému (např. Rodičovská kontrola pro Windows 7 nebo nástroj Rodina ve Windows 10). Jsou dostupné také specializované programy. Pro více informací můžete navštívit například stránky Národního centra bezpečnějšího internetu www.bezpecne-online.cz.