Balíky - Pozadí
Zpět

Balíky

Objednáváte zboží na internetu? Neomezujte se čekáním na balík doma. Pokud zvolíte k přepravě Balíkovnu od České pošty, nebo DPD, můžete si nechat doručit balík přímo na vaše nejbližší prodejní místo s terminálem SAZKA. Na našich terminálech si můžete podat i svůj vlastní balík.

Proč využívat k uložení nebo podání balíku terminály Sazky? 

Službu provozujeme ve spolupráci s Balíkovnou, která je na skoro 1500 terminálech a s DPD na více než 400 terminálech. Máte tak vyšší pravděpodobnost, že váš oblíbený eshop doručí balík na právě váš nejbližší terminál.

Většina prodejen v naší prodejní síti má otevřeno ve večerních hodinách, ale také i o víkendu. Nemusíte se tak omezovat čekáním na kurýra doma, ale vše si vyřídíte v čase, který vyhovuje právě vám.


Jak funguje výdej balíků 

 

  1. O tom, že je balík připraven k vyzvednutí budete informováni e-mailem nebo SMS zprávou. 

  2. Email nebo SMS obsahuje i unikátníPIN kód, bez něhož nelze balíkvydat. 

  3. Unikátní PIN nadiktujete obsluze terminálu při vyzvednutí balíku. 

  4. Případnou dobírku můžete uhradit hotově a na vybraných místech i platební kartou. 


 

Jak funguje podání balíků


  1. Připravíte si balík. 

  2. Na webu i v mobilní aplikaci České pošty nebo DPD (dle zvoleného přepravce) si vygenerujete adresní štítek, který vytisknete a umístíte a balík.

  3. Navštívíte váš nejbližší terminál Sazky, který poskytuje službu Balíky pro Balíkovnu nebo DPD, kde vám  zásilku převezmou, naskenují a předají ji do přepravy.

Pro Balíkovnu vydáváme a přijímáme balíky do maximální hmotnosti 15 kg s nejdelší stranou balíku do 70 cm. U DPD jsou vydávané nebo přijímané balíky omezené maximální hmotností 15 kg a nejdelší strana balíku nesmí přesáhnout 100 cm.

Z důvodu omezeného prostoru na našich prodejních místech nepřijímáme pneumatiky a bílou elektroniku.

Aktuální prodejní místa SAZKA, poskytující tuto službu najdete v naší interaktivní mapě níže. Tato místa jsou také samolepkami Balíkovna nebo DPD – PICKUP