Zavřít
Bilance: Délka hraní: Maximální výhra na technické hře je 500 000 Kč
Úvod

Terminálové služby

Dobíjení kreditu

Dobijte si svoji předplacenku jednoduše a bez čekání na více než 7 000 prodejních místech SAZKA. Dobíjíme předplacenku SAZKAmobil i karty jiných operátorů v síti O2, T-Mobile, Vodafone.
Ilustrace - SAZKAmobil

SAZKAmobil

Dobijte si jednoduše prostřednictvím dobíjecího tiketu. Využijte možnost vsadit si do hry SAZKAmobil šance a hrajte o jackpot v minimální výši 250 000 Kč.

Dobíjet lze částky od 100 Kč do 9 999 Kč.

Při dobití 300 Kč a více máte na výběr čtyři skvělé odměny:

 • levné volání a SMS (1 Kč/min, SMS 1 Kč do všech sítí)
 • mobilní internet 1 GB zdarma
 • kredit 100 Kč navíc
 • neomezené volání a SMS v síti
Ilustrace - Ostatní operátoři

Ostatní operátoři

Na každém terminálu SAZKA si můžete okamžitě dobít kredit předplacenky:

 • mobilního operátora Vodafone a virtuálního operátora v jeho síti – Oskarta
 • mobilního operátora O2 a virtuálních operátorů v jeho síti – BLESKmobil, OpenCall, Tesco Mobile
 • mobilního operátora T-Mobile a virtuálních operátorů v jeho síti – MOBIL.CZ, Kaktus

Dobijte si snadno vyplněním dobíjecího kuponu nebo prostřednictvím dobíjecí kartičky s čárovým kódem, kterou získáte od svého operátora. Dobíjet lze částky od 200 Kč do 9 999 Kč, o každém dobití obdržíte potvrzení.

SAZKA finanční služby

Ilustrace - Placení faktur

Placení faktur

Pravidelné i jednorázové platby za energie, vodu, pojištění, předplatné apod. zaplatíte jednoduše a bez čekání na vybraných terminálech SAZKA. Platí pro faktury s umístěným čárovým nebo QR kódem a označeným logem SAZKA. Vaši hotovostní platbu převedeme hned, bezpečně a za minimální poplatek.

Službu poskytuje společnost SAZKA FTS a.s., podrobné podmínky poskytování najdete v tomto PDF dokumentu. Jsme tu pro Vás a vždy nablízku, jak jednoduché je placení faktur u nás se můžete přesvědčit v tomto krátkém videu.

Partnerské společnosti pro hotovostní platby faktur:

 • Česka podnikatelská pojišťovna a.s.
 • Generali Česká pojišťovna a.s.
 • Eset software spol. s r.o.
 • Home Credit a.s.
 • Lidové noviny
 • M.B.A. Finance s.r.o.
 • MF Dnes
 • MND a.s.
 • Nordic Telecom Regional s.r.o.
 • Ostravské vodárny a kanalizace a. s.
 • Skupina ČEZ
 • Skupina Veolia Voda
 • Slevomat s.r.o.
 • VODÁRNA PLZEŇ a.s.
 • a další ...
Ilustrace - Platby v internetových obchodech

Platby v internetových obchodech

PAYSAFECARD

Jednoduchá a bezpečná online platba na internetu.

Paysafecard zakoupíte na více než 5 650 prodejních místech Sazka v nominálních hodnotách 100 Kč, 300 Kč, 1000 Kč nebo 2000 Kč. Získáte 16místný PIN kód, jehož prostřednictvím bezpečně zaplatíte v e-shopu.

My paysafecard – účet pro Vaše PIN kódy.

S účtem my paysafecard můžete platit jednoduše, bez zadávání 16místného PIN kódu. Účet si můžete dobít přímo nebo na něj vložit zakoupené PIN kódy. Získáte tak přehled a kontrolu nad výdaji, navíc si můžete užívat odměny věrnostního programu.

Vyhledejte si nejbližší místo poskytující službu paysafecard na interaktivní mapě.

 
Ilustrace - Výběr z banky

Výběr z banky

Klienti Air Bank si mohou vybrat hotovost ze svého účtu na vybraných certifikovaných terminálech SAZKA, a to bez poplatku na pobočce. Službu poskytuje společnost SAZKA FTS a.s., podrobné podmínky poskytování najdete v tomto PDF dokumentu.

JAK NA TO?

Ve svém internetovém bankovnictví nebo v mobilní aplikaci Air Bank si vygenerujte unikátní kód pro výběr, který je platný následujících 12 hodin.

Navštivte terminál SAZKA a obsluze sdělte částku k výběru a unikátní kód. Kód můžete také poslat SMSkou a předat tak na dálku třeba kapesné svému dítěti.

ZA VÝBĚR HOTOVOSTI U NÁS NIC NEPLATÍTE

Terminály SAZKA, na kterých si můžete hotovost vybrat, najdete snadno v naší mapě níže nebo na www.airbank.cz. Seznam těchto poboček stále aktualizujeme a přidáváme další místa poskytující službu Výběr z banky.

Sazka Balíky

Ilustrace - SAZKA Balíky

SAZKA Balíky

Objednáváte na internetu? Využijte doručení balíku přímo na prodejní místo s terminálem SAZKA. Při výběru dopravce Vašeho balíku si zvolte DPD PICKUP nebo Balíkovna, a vyberte si nejvhodnější prodejní místo SAZKY, kam Vám balíček dopravce doručí.

Nezastihl Vás kurýr se zásilkou doma? Nevadí, balík Vám může uložit na nedalekém prodejním místě s terminálem SAZKA, kde si jej pohodlně vyzvednete dle Vaší potřeby. Většina prodejen v naší prodejní síti má otevřeno i o víkendu.

O tom, že je balík připraven k vyzvednutí budete informováni e-mailem nebo SMS zprávou, ve které zároveň obdržíte i unikátní PIN, bez něhož nelze balík vydat. Případnou dobírku můžete uhradit hotově a na vybraných místech i platební kartou.

Vydáváme balíky do maximální hmotnosti 20 kg a nejdelší strana balíku nesmí přesáhnout 100 cm. Z důvodu omezeného prostoru na našich prodejních místech nepřijímáme pneumatiky a bílou elektroniku.Službu Balíky - DPD, kterou provozujeme ve spolupráci se společností Direct Parcel Distribution CZ s.r.o., můžete využít na více než 500 prodejních místech po celé ČR. Prodejní místa SAZKA provozující tuto službu jsou označena samolepkou DPD – PICKUP. Aktuální seznam naleznete v naší mapě níže.


Ve spolupráci s Českou poštou a.s. pro vás připravujeme na našich prodejních místech službu Balíkovna. V pilotním projektu bude služba dostupná pouze na vybraných místech, které naleznete v naší mapě níže. Tyto prodejny jsou označeny samolepkou Balíkovna. O dalším rozšiřováním služby na dalších více než 1000 prodejních míst vás budeme průběžně informovat.