Management loterní společnosti Sazka posiluje Petr Chlumský, který se stává ředitelem divize Technology. Na pozici CTO střídá Jana Horynu, který nadále zůstává v Sazce v roli ředitele iGamingu.
 
„Mám velkou radost, že náš tým získává do svých řad zkušeného  IT manažera z oblasti e-commerce a developmentu. Technologie mají pro další vývoj a směřování Sazky naprosto klíčovou roli. Chceme pokračovat v našem rozvoji inovativních řešení, která přinesou zákazníkům plno zábavy, zážitků a příjemného adrenalinu. Jsem přesvědčen, že Petr bude v tomto ohledu výrazným přínosem,“ říká Aleš Veselý, generální ředitel Sazky.
 
Petr Chlumský přichází do Sazky ze společnosti Alza, kde rovněž vedl tým technologií. Vrcholné IT funkce zastával také ve firmách Fortuna, Centrum Holdings, ARBES Technologies nebo ve vydavatelství Sanoma Media. Petrovi je 47 let, je ženatý a má dvě děti. Mezi jeho záliby patří zejména esport, který chce v Sazce pozvednout na ještě vyšší úroveň. Dalšími oblíbenými aktivitami nového ředitele jsou například japonské bojové umění, fotografování a matematika.
 
„Svět gamingu mi byl vždy velmi blízký. Možnost pracovat pro největšího poskytovatele zábavy na českém trhu a podílet se přímo na jeho technologickém rozvoji je pro mě tedy velkou výzvou. Stejně jako miliony dalších Čechů patřím mezi zákazníky, kteří se Sazkou pravidelně hrají, o to více se těším, že budu moci tuto tradiční a známou značku posouvat na její úspěšné cestě,“ popisuje Petr Chlumský, ředitel divize Technology ve společnosti Sazka.