Vklad Zavřít
Více informací
Méně informací

Zkuste si také

Ředitel Sazky v čele Evropských loterií

10.06.2015 / 19:00
Generální ředitel Sazky Robert Chvátal byl zvolen do čela asociace Evropských loterií. Nově tak bude zastávat funkci druhého viceprezidenta organizace a stal se tak členem nejužšího vedení.

Zvolení Roberta Chvátala do čela Evropských loterií podtrhuje kredibilitu značky Sazka v Evropě, kde je tuzemská Sazka nejrychleji rostoucí loterií.

„Pro Sazku je to jasný signál, že značka získala zpět důvěru, a to i na evropské úrovni. Snažíme se neustále přinášet řadu inovací a zároveň je pro nás velmi důležité podporovat společensky odpovědné projekty,“ komentuje své zvolení generální ředitel Sazky, Robert Chvátal.

Asociace Evropských loterií je zastřešující organizace pro loterie i kurzové sázky, ať už státní či soukromé, které operují na území celé Evropy. Asociace byla založena v roce 1983 ve Švýcarsku a v roce 2015 je členy organizace celkem 78 loterií.

Logo Sazka - Bude to jen chvilinka
Zavřít   ✕ Pokud právě nejste přihlášeni na Facebooku nebo vám ještě nebylo 18 let, fanouškovská stránka se bohužel nezobrazí. Děkujeme za pochopení.
Pokračovat Zpět