Největší tuzemský virtuální mobilní operátor SAZKAmobil se rozhodl odměnit 10 GB dat zdarma každého, kdo si do 30. 6. 2023 koupí a do dvou dnů aktivuje jeho předplacenou SIM kartu. Akce platí jak pro karty pořízené online, tak i v jednom z více než 7 500 prodejních míst s terminálem SAZKA. Zároveň s tím SAZKAmobil do stejného data prodlužuje také slevy na velké datové balíčky, které pro své zákazníky připravil v březnu na oslavu svých devátých narozenin. Lidé díky tomu ušetří až 30 procent ceny za mobilní data.
Už desátým rokem pomáháme našim zákazníkům šetřit za volání i datové služby. Naše tarify a služby neustále vylepšujeme tak, aby odpovídaly rostoucím nárokům našich zákazníků. Jako první z virtuálních operátorů jsme nabídli přístup k síti 5G bez omezení a jsme jediným operátorem, u kterého mají zákazníci možnost zajímavých výher,“ říká Jan Schmiedhammer, ředitel SAZKAmobilu, a doplňuje: „Na následující dva měsíce jsme pro zákazníky připravili extra porci dat zdarma při pořízení nové předplacenky. Datový balíček 10 GB, který je možné čerpat v průběhu jednoho měsíce od jeho aktivace. SIM karty zakoupené v poslední den akce, tedy. 30. 6. 2023, je nutné aktivovat nejpozději do 2. 7. 2023.“ 

Jak tuto „Odměnu za aktivaci SIM karty“ může zákazník získat?
  1. Je nutné zakoupit novou předplacenou SIM kartu SAZKAmobil v období od 1. 5. do 30. 6. 2023.
  2. Nejpozději do 2 kalendářních dnů od nákupu ji aktivovat (v případě online nákupu do 2 dnů od doručení), tj. provést první odchozí hovor nebo čerpat jinou službu SAZKAmobilu.
  3. Následně je nutné nejpozději do 2 kalendářních dnů od aktivace SIM karty odeslat SMS na číslo 8866 ve tvaru „D11“.
SAZKAmobil se navíc rozhodl prodloužit slevy na datové balíčky 5 GB, 10 GB a 50 GB, zavedené k nedávnému výročí SAZKAmobilu. Příslušný balíček lze aktivovat v mobilní aplikaci, online samoobsluze, na zákaznické lince nebo přes SMS kód.


Sleva na vybrané datové balíčky
 
Data Běžná cena Akční cena
5 GB 350 Kč  240 Kč
10 GB 450 Kč 340 Kč
50 GB 850 Kč 800 Kč


Bližší informace k akcím na www.sazkamobil.cz.