Legendární arkádová hra PAC-MAN vstupuje na český trh v podobě sady online losů od Sazky. Nabídne plnohodnotný zážitek z originálního bludiště a s trochou štěstí až pětimilionovou výhru. PAC-MAN je kultovka, symbol své doby, plošinová hra od společnosti Namco, která byla poprvé uvedena v Japonsku 22. května 1980 a tudíž nedávno oslavila 43. narozeniny. Cílem hry tehdy bylo vybočit z trhu přesyceného akčními střílečkami a nabídnout trochu jiný herní zážitek. Proto, když společnost Sazka hledala vhodného herního partnera, kterého by mohla přenést mezi online losy, byl PAC-MAN jasnou volbou.  
Sazka je světem zábavy a kdo jiný by do takového světa měl vstoupit než PAC-MAN. Zákazník online losů očekává, že s námi bude nejen pokoušet štěstí, ale také se dobře pobaví. Proto mu dáváme PAC-MANA, se kterým bude hledat výhry v bludišti, unikat duchům a sbírat bonusové symboly reprezentující extra hry,“ říká Marek Doubrava, brand manažer online losů. 
 
Kulatého hrdinu Sazka nabízí hned ve čtyřech provedeních, kdy stupňuje herní zážitek a možnost hlavní výhry, která činí pět milionů korun. Nejlepší hru nabízí takzvaný Velký PAC-MAN, originální bludiště ve své nejlepší podobně s možností stát se na konci držitelem zmíněných pěti milionů. Další verze jednoduše nazvána PAC-MAN pustí hráče do svého světa už za padesát korun a na jednom ze třech úniků z bludiště čeká milion a půl. Malý PAC-MAN nabízí za dvacet korun možnost vyhrát až půl milionu, pokud setřete ty správné symboly a poslední verze hry Mini PAC-MAN za pět korun umožní vyhrát až padesát tisíc korun.