Paysafecard je čím dál oblíbenější nástroj pro bezpečné platby v hotovosti na internetu. Lze jeho prostřednictvím platit v e-shopech, hradit poplatky za předplacené služby, pořídit hry a herní doplňky a mnoho dalšího. Nově společnost Sazka nabízí jako jediná v Česku možnost zakoupit si v její prodejní síti předplacený kupón paysafecard v libovolné hodnotě.
Dosud bylo na českém trhu možné zakoupit paysafecard v přednastavených hodnotách 200, 500, 1200, 2500 korun. Sazka však ve spolupráci s paysafecard spouští prodej variabilní hodnoty PINů. Zákazník si tak na terminálu Sazky může zakoupit PIN v požadované částce mezi 200 a 2500 korunami,“ popisuje Jan Schmiedhammer, ředitel Finančních a transakčních služeb společnosti Sazka, a doplňuje: „Samotná platba pak probíhá jednoduše prostřednictvím 16místného PINu. PINem lze navíc platit opakovaně až do vyčerpání celé jeho hodnoty.“ 

Paysafecard je spolehlivá a bezpečná hotovostní platba, se kterou může zákazník jednoduše zaplatit v online světě za hry, herní doplňky, hudbu, filmy a další služby na internetu. Paysafecard jako platební kanál podporují ty nejznámější počítačové, konzolové a mobilní hry i vybrané aplikace a služby, jako je třeba Spotify, Playstation, Deezer, Microsoft, Xbox, Google Play a další. Díky širokým možnostem uplatnění je také skvělým dárkem, se kterým si obdarovaný vybere přesně to, co ho v online světě zábavy nejvíce zajímá. 

Sazka je zároveň nejdostupnějším místem pro nákup nebo dobití paysafecard, službu lze pořídit na více než 7 500 terminálech včetně terminálů ve vybraných pobočkách České pošty. Paysafecard díky husté síti prodejních míst je možné koupit v podstatě kdykoli a kdekoli, a to i v noci, o víkendech nebo státních svátcích. Více než 700 prodejních míst s terminálem společnosti Sazka je totiž otevřeno nonstop.