Za pár kaček miliony. Vsaďte na hru Šťastných 10!

Máte u sebe pár kaček navíc a chuť vyhrát miliony? Pokud zvolíte hru Šťastných 10, už za 10 Kč můžete trefit až 2 miliony, v loterního milionáře se navíc můžete proměnit hned dvakrát denně. Čtěte dál a zjistěte, jaká čísla padají nejčastěji, jaká byla nejvyšší výhra i jak na vyplnění tiketu.
 

Přečtěte si také: Šťastných 10 přihrálo sázejícímu 2,5 milionu. „Díky výhře začnu podnikat.“


2 miliony za 10 Kč, 5 milionů za 20 Kč, ale také výhra ve výši 40 000 000 Kč. To je rekord, který už ve hře Šťastných 10 padl. Oblíbená loterie, jejíž historie se začala psát v roce 1994, má ale kromě možnosti zvolit sázku za pár korun i další výhody. Je opravdu variabilní a losování probíhá každý den ve 12:00 a 20:00.
 

Jak na vyplnění tiketu

Ve hře tipujete jedno až deset čísel z osmdesáti a sami také volíte výši sázky od 10 Kč do 100 Kč. Čím víc si vsadíte, tím větší máte šanci na výhru.

Případnou výhru také můžete zvětšit, pokud budete hrát doplňkovky. Šťastných 10 má dvě, a to Šanci milion a Královskou hru.
 

Vlastní čísla, nebo náhodný tip?

Pokud na sázence zaškrtáváte vlastní čísla, máme pro vás tip, na jaká byste zapomenout určitě neměli. Nejčastěji losovaným je číslo 18 a jako Královské číslo nejvíc padá 60.

Chybu ale neuděláte ani v případě, že zvolíte náhodný tip, kdy za vás čísla vybere počítač. Dlouhodobé statistiky Sazky říkají, že je šance na výhru v obou případech stejná.
 

Pro tiket do trafiky i na internet

Chcete se už dnes v poledne nebo večer stát milionářem? Tiket do hry Šťastných 10 koupíte všude tam, kam si chodíte pro sázenky do jiných loterií. Jde o několik tisíc prodejních míst s terminálem Sazky, jako jsou například trafiky, čerpací stanice, pošty nebo další obchody.

Anebo si tiket zajistěte z pohodlí svého domova. Svoji vstupenku do slosování získáte na pár kliknutí na tomto odkazu.

Přečtěte si také