Vzdělávejte se i v dospělosti. Naučte se první pomoc anebo psát na sítě.

Zatímco základní nebo střední škola byla snad pro každého nepříjemná nutnost, v dospělosti na vzdělání pohlížíme jinak. Zvláště pokud chcete být úspěšní, měli byste si na sebevzdělávání rozhodně vyhradit čas. Nejlepší investice je totiž ta do vás samotných.

Výživa a fitness

Úspěšní lidé vstávají brzy a cvičí. To už jste možná slyšeli. Cvičení tělu prospívá, mozku navíc dodává nejen kyslík, ale také hormony pohody a dobrého pocitu, takže je člověk psychicky odolnější a v dobré náladě.
 

Přečtěte si také: Za tiket Extra Renty dal jen 50 Kč, i tak si bude 20 let užívat rentu 100 000 Kč měsíčně


Víte ale, jak cvičit a co jíst, abyste to dělali správně? Zeptejte se na to odborníků. A až si na sobě vyzkoušíte, že vaše snaha nese skutečné ovoce, může jít o zajímavou příležitost k novému výdělku.
 

Kurz první pomoci

Není užitečnější dovednosti než umět někomu zachránit život. Pokud už si ze základní školy nepamatujete, kolikrát stlačit hrudník anebo jak zastavit krvácení, není nic jednoduššího než se přihlásit na kurz. Dělají se na míru jednotlivcům, školí se i celé firmy. Nebojte se oslovit zkušené záchranáře, aby vám ukázali, jak na to.
 

Hra na hudební nástroj

Možná si říkáte, že to je ztráta času. Hra na hudební nástroj však příznivě působí na kognitivní funkce mozku a také výrazně pomáhá proti demenci. Lekce jsou dostupné i na webu online a je jen na vás, zda zvolíte kytaru, saxofon, anebo třeba flétnu.
 

Úspěšná komunikace

Máte pocit, že už jste vyzkoušeli všechno, a přesto se vám nedaří vést úspěšně jednání s klienty, kolegy, ale i partnery nebo známými? I to se dá v kurzu natrénovat. Naučte se efektivně komunikovat s lidmi a rychle navázat spřízněný vztah.
 

Copywriting

Marketing a reklama se z velké části přesunuly na sociální sítě. Umíte napsat poutavý text, který podpoří prodej výrobků či služeb? Pokud ne, pak byste se to měli naučit. Dobrých copywriterů není nikdy dost, a protože jsou ti nejlepší placeni doslova zlatem, může to pro vás být skvělá příležitost, jak si přivydělat.

K penězům se můžete dopracovat vlastní pílí a dřinou, anebo můžete na práci jednoduše zapomenout a vzdělávat se třeba od rána do večera. Loterie Extra Renta, která se losuje právě dneska, slibuje pohádkovou rentu ve výši 100 000 Kč měsíčně, a to na dlouhých 20 let.

Klikněte si pro svůj tiket na tento odkaz.

Přečtěte si také