Vyhrajte v pátečním Eurojackpotu nabušené SUV za 2 miliony
Pohodlné, technikou nabité SUV, které hravě zvládne jak silnice, tak i náročný terén. Jmenuje se Land Rover Discovery a po pátečním losování Eurojackpotu vám může říkat Pane. Už máte svůj tiket v kapse i vy?

Přečtěte si také: Díky 22 milionům z Eurojackpotu si Moravan postaví dům snů

Prázdniny ještě neskončily, a tak možná i vy stále přemýšlíte, kam vyrazit za letními zážitky. Jak by se vám líbilo nasednout do nádherného SUV a pohodlně vyrazit třeba k moři? Anebo si jen projet lesní cesty za domem, kam jste dřív mohli jen pěšky? 
 

Hrajte o jackpot 988 milionů a Land Rover k tomu

Díky Eurojackpotu budou tyto plány už brzy realitou pro jednoho Čecha. Krom úctyhodného jackpotu ve výši 988 milionů korun se totiž v pátek bude poprvé hrát i doplňkovka Mega pátek. V ní můžete získat dechberoucí Land Rover Discovery za 2 miliony korun.

Pro účast v Mega pátku je třeba vsadit si plný tiket Eurojackpotu včetně hry Extra 6. Vítěze pak určí kód sázky: v případě podání tiketu na terminálu je to osmnáctimístný kód, který najdete na potvrzení o sázce. Pro internetové sázky jde o kód sedmimístný. 
 

plakat_600x500.jpg


Dobrá zpráva také je, že se Mega pátek hraje jen v Česku. A protože má zbytek Evropanů smůlu, vaše šance vyhrát Land Rover Discovery je tak mnohem větší.
 

V září si zahrajete o byt za 13 milionů

Doplňkové hry se v Eurojackpotu budou nyní hrát pravidelně každý třetí pátek v měsíci. Ani v případě, že tento měsíc auto nevyhrajete, tak nemusíte smutnit. Místo toho se začněte těšit na září, kdy SUV výjimečně vystřídá hra o parádní byt v hodnotě 13 milionů korun.

Pokud přemýšlíte, že byste místo vaší nejoblíbenější Sportky neměli zkusit i jinou hru, tento týden je pro Eurojackpot ideální. Zvlášť, když se nemusíte plahočit nikam na benzínku nebo do trafiky a vsadit si můžete na několik kliknutí online na tomto odkazu. http://bit.ly/2lBJLul 

A my vám držet palce, abyste to byli právě vy, kdo se už brzy sveze v auťáku Land Rover Discovery stejně jako náš miliardář Henri. 

Přečtěte si také