Výhra vztah bratrů ještě více upevnila

Bratři James a Bob Stocklasovi byli na rybářském výletě na souostroví Florida Keys a cestou zpět se zastavili v obchodě. Tam si koupili pytel ledu a deset tiketů do loterie, které si mezi sebou rozdělili. A v tu chvíli si rozhodně nemysleli, že je po návratu do Pensylvánie čeká životní šok.

Přečtěte si také: Obří radost na Olomoucku! Sportka sázejícímu nadělila 53,6 milionu


Když James Stocklas snídal se svou kamarádkou Annou a dalšími přáteli v oblíbené restauraci, zkontroloval čísla v loterii a začal vzrušeně křičet a skákat. Zjistil, že se stal jediným výhercem jackpotu 291 milionů dolarů. Co ale jeho bratr Bob?
 

Vyhráli oba, ale…

Jak se ukázalo, jeho bratr vyhrál také. Byl tu však jeden nepatrný rozdíl. Zatímco James byl na cestě k milionům, Bob Stocklas vyhrál jen 7 dolarů.

Pokud si myslíte, že mezi bratry proběhla sourozenecká zášť, pak se hluboce mýlíte. Svým chováním určitě přiměli mnoho dalších sourozenců, aby si společně vsadili.
 

Štědrý bratr

James se se svým bratrem rozdělil, a dokonce daroval nějaké peníze i svým přátelům, se kterými byl v restauraci, když se o výhře dozvěděl. Také ve chvíli, kdy James zjistil, že vyhrál, objednal pro Boba soukromé letadlo, aby za ním mohl přiletět a společně si výhru vyzvedli.

Bratři se dočkali i poměrně velké mediální pozornosti. Může za to jejich pěkný příběh, který nebyl příkladem sourozenecké rivality, ale rodinným triumfem.

Udělali byste to samé a podělili se o vyhrané bohatství? Zjistit to můžete už za pár hodin, když večer trefíte desítky milionů ve Sportce. Klikněte si pro svůj tiket na tento odkaz.

Přečtěte si také