Ve Sportce se dneska hraje o 204 milionů. Tady je 5 tipů, které zvýší vaši šanci na výhru

Na výhru v loterii bohužel žádný magický trik neexistuje, nejspolehlivěji stále funguje setkání se štěstěnou. I tak ale existují triky, s nimiž si můžete šanci na úspěch alespoň trochu přivolat.

Přečtěte si také: Ve Sportce si přišel na skoro 3 miliony. Peníze rozdá!


Jak se totiž říká – štěstí je občas potřeba vykročit naproti. Zkuste těchto 5 tipů a statistická pravděpodobnost vaší výhry rázem stoupne.
 

1. Vsaďte si na nejčastěji tažená čísla

Nejde předem určit, jaká čísla při slosování vypadnou z osudí, na některá ovšem přijde řada častěji než na jiná. Například v Eurojackpotu se v prvním tahu nejvíce objevuje číslo 20, ve druhém číslo 9. Naopak nejméně se během prvního tahu losuje 48, ve druhém 2.

Šťastná a méně šťastná čísla má i Sportka. V prvním tahu se nejvíce daří 47, ve druhém 12. Příliš nepočítejte s tím, že vám peníze přihraje 45 v prvním tahu a 43 v tahu druhém.
 

2. Vyhněte se dříve vylosovaným kombinacím

Mnozí sázející si myslí, že je dobré vyzkoušet již osvědčené kombinace. Přeci jen štěstí už dříve přinesly a mohou stejně posloužit i vám, že? Jistě, šance tady je, jen není příliš velká.

Za celou dobu provozování Sportky se totožná kombinace vylosovala pouze jednou. Šlo o číselnou řadu 5, 14, 27, 31, 46, 47 a mezi jejím slosováním byl poměrně dlouhý časový odstup. Poprvé padla v roce 1980, podruhé v roce 2009. Zkuste se proto raději poohlédnout po něčem originálnějším.
 

3. Loterijní hry střídejte

Jak víme z příběhů našich výherců, může se věrnost jedné hře štědře vyplatit. To však neznamená, že se jí musíte nechat omezovat. Sportka u nás sice ročně generuje nejvíce milionářů, je to ale také tím, že ji hraje nejvíce lidí. Pěkné výhry vám mohou přinést i losy nebo Eurojackpot, tak jim občas dejte šanci.
 

4. Zvyšte svoji šanci na výhru až 500x

Mrzí vás, že se při zaškrtávání čísel musíte omezovat jejich počtem? Díky systémovému sázení už je to minulost. Místo klasické šestice si totiž můžete vsadit na kombinace až patnácti čísel.

Jednoduše si vyberte požadovaná čísla a systém z nich následně vytvoří šestimístné kombinace. Pokud využijete maxima, tedy 15 možných čísel, vzroste vaše šance na výhru až 500x. Protože tím samozřejmě stoupá i cena tiketu, je systémové sázení vhodné pro větši skupinku lidí.
 

5. Vezměte osud do svých rukou

Tahle rada je prostá, ale funguje stoprocentně. Všichni výherci si totiž napřed museli pořídit los nebo tiket, aby mohli vyhrát. Jestli i vy chcete zjistit, zda stojí štěstěna na vaší straně, dneska je pro to parádní příležitost.

Ve Sportce se hraje o 204 milionů korun a navíc to vypadá, že začíná šťastné období - v minulém slosování padly hned tři milionové výhry. Největší radost měl sázející, který si v prvním tahu přišel na 36,5 milionu korun. Druhý tah hned dvěma hráčům nadělil částku 1,7 milionu korun.

Budete to právě vy, kdo se už dneska večer promění na dalšího českého milionáře? Vstupenku do slosování získáte na tomto odkazu.

Přečtěte si také