V loterii Šťastné datum vyhrála půl milionu. Peníze použije na vysněnou plastiku
Výherkyně z Královéhradeckého kraje ráda na tiketech zaškrtává data narození blízkých nebo jiné významné dny. Podařilo se jí vyhrát velkou částku, díky které si splní sen o plastické operaci.\

Přečtěte si také: Začala sázet před pár měsíci. A už je díky Eurojackpotu bohatší o 10 milionů


Sympatická žena původně vyrazila do trafiky vsadit si Sportku. Na místě se ale rozhodla, že vyzkouší něco nového, a zaujala ji loterie Šťastné datum.
 

O výhře se dozvěděla v trafice

A dobře udělala. Tato hra se losuje každý den o osmé hodině večerní, a to včetně víkendu. O získaných penězích se ale dozvěděla až při příští návštěvě tabáku, kam si tikety zašla zkontrolovat.

Po chvíli, kterou stála ve frontě, přišel naprostý šok. Prodavačka jí oznámila, že je bohatší o rovných 500 000 Kč.
 

Díky výhře si splní svůj velký sen

Když se z šoku trochu vzpamatovala, volala svým dětem. „Myslely si nejdřív, že si z nich dělám legraci, nakonec ale měly velkou radost,” usmívá se žena. Při převzetí výhry prozradila, jak plánuje s penězi naložit.

„Před nějakou dobou jsem ovdověla, a i když je mi už přes šedesát, rozhodně si nemyslím, že mám život za sebou. Chtěla bych si najít nového partnera, se kterým si budu užívat své zájmy. A proto jsem se rozhodla pro jeden naprosto zásadní krok,” říká výherkyně.

Část výhry si užije s potomky a zbytek investuje sama do sebe. Rozhodla se pro návštěvu kliniky plastické medicíny, aby se prý cítila krásnější a spokojenější.
 

Sny se plní k večeru

Nejen půl milionu, ale hned rovný milion lze vyhrát v loterii Šťastné datum. Generátor náhodných čísel vybírá šťastné datum pro daný den vždy večer.

Stačí uhodnout pouhá tři čísla, tedy den, měsíc a rok. Sázka na den, který přinese štěstí, začíná na padesátikoruně a pro tiket není potřeba nikam chodit. Získat ho lze pohodlně online.

Úvodní fotografie je pouze ilustrační a nezachycuje skutečnou výherkyni. Autor fotografie: iStock Photo.

Přečtěte si také