V loterii nevyhráli. Příběhy sázejících, kteří si chybně mysleli, že trefili jackpot

Nechval dne před večer. To je úsloví, kterým by se měl řídit každý výherce. Dokud totiž nemáte peníze na ruce nebo na účtu, nevyplácí se příliš radovat. Přečtěte si příběhy dvou výherců, kteří se radovali předčasně.

Přečtěte si také: Přelstili loterii: Jakým šťastlivcům se podařilo vyhrát několikrát po sobě?


Jistý náruživý hráč z východočínského Jinjianu kupoval tikety do loterie pravidelně. Velké množství času také strávil tím, že se snažil počítat a kombinovat čísla tak, aby odhalil výherní kombinaci, a přiblížil se tak k lákavému jackpotu.
 

Namísto výhry přišel o úspory

Jednoho dne sedmadvacetiletý hráč opět počítal a byl si téměř jistý, že tentokrát to opravdu vyjde. Koupil si tiket, a ten pečlivě uložil. O týden později si šel zkontrolovat tažená čísla. A právě tehdy se stala chyba, která byla v důsledku osudová.

Muž totiž v zápalu nadšení přehlédl jedno číslo a domníval se, že trefil všechna čísla, a tedy vyhrál 5 milionů juanů (necelých 17 milionů korun). Na omyl přišel až den poté, co celou noc oslavoval, přičemž utratil téměř celé své úspory.
 

Další fatální omyl

Podobný nešťastný osud potkal i Nathana Moodyho ze severovýchodní Anglie. Ten se také mylně domníval, že se mu podařilo vyhrát poměrně velkou sumu v oblíbené číselné hře Lotto.

Nathan Moody, mladý otec od rodiny, už spřádal plány, co s penězi udělá. Na prvním místě prý stála dovolená, kterou si už dlouhá léta neužili. Když si však Nathan šel natěšeně pro výhru, bylo mu řečeno, že suma mu nemůže být vyplacena na místě v hotovosti, že se musí obrátit přímo na provozovatele loterie.
 

Překvapení podruhé

Jak mu bylo řečeno, tak udělal a při té příležitosti si výherní čísla ještě zkontroloval v mobilu. Překvapení, tentokrát méně příjemné, se konalo podruhé. Výherní kombinace rozhodně nestačila na pohádkovou sumu, ale na výhru ve výši pouhých dvou liber. Namísto dovolené tak mladý tatínek mohl koupit jen tak maximálně lístky na vlak.

Tito dva výherci měli pořádný pech, vy se ale už dneska večer můžete stát majiteli stovek milionů. Hlavní výhra v Eurojackpotu se vyšplhala na 859 milionů korun a jen pro české sázející s plným tiketem je také určena mimořádná výhra v podobě SUV Land Rover Discovery.

Zajistěte si tiket, který vás už večer může proměnit na loterního milionáře, na tomto odkazu.

Přečtěte si také