Usmyslela si, že vyhraje 2,6 miliardy. Pak trefila přesně takový jackpot

Přišlo to v časech nejtěžších. Cynthia přišla o bratra, do kterého naboural opilý řidič. Po fatální autonehodě se ujala jeho pěti dětí. Ze dne na den se tak stala v podstatě matkou samoživitelkou a musela se postarat o pět hladových krků. Rozpočet byl napnutý k prasknutí a vůbec celá její životní situace byla nepříjemně dramatická.

Přečtěte si také: Životní klika? Čech vyhrál v loterii už podruhé, tentokrát v Eurojackpotu přes 25 milionů


V hlavě si představovala, jaké by to bylo vyhrát 112 milionů dolarů, v přepočtu 2,6 miliardy korun. Rozhodla se, že tuhle částku si zkrátka přivolá. Soustředila se na výhru, spala s napsanou cifrou pod polštářem, meditovala a během toho si v myšlenkách přivolávala výhru, modlila se, pravidelně se připravovala na to, jak bude žít, až to vyjde.
 

Když byla v jackpotu správná částka, vsadila

Když se jackpot vyšplhal na 112 milionů dolarů, měla vsazeno. Zrovna seděla s dětmi na obědě a volal jí tatínek, že jackpot padl, ať si zkontroluje tiket. Usmála se, ale na několik dní na kontrolu sázenky zapomněla. A jak to dopadlo? Odkráčela se 112 miliony v kapse.

Dodnes tvrdí, že si zkrátka výhru k sobě dokázala přitáhnout. Jenže v tom jí bratrovy děti byly odebrány a Cynthia začala bojovat se systémem sociální péče, aby je získala zpátky do opatrovnictví.
 

Pokud věříte, sny se začnou plnit

„Myslela jsem na to, snažila jsem se být pozitivní, modlila jsem se, aby se ke mně děti vrátily, ale měla jsem strach, i oni měly strach,“ popsala novinářům těžké chvíle Cynthia. Po dlouhé době se ženě nakonec podařilo získat děti zpět do své péče a dodnes mluví o tom, jak je za ně vděčná.

Kromě zajištění dětí po zemřelém bratrovi taky snila o tom, že se stane filmovou producentkou.
 
Cynthia-filmy_600.jpg

I tenhle sen se jí podařilo splnit a dnes patří mezi loterní multimilionáře, kteří inspirují ostatní svou silou, štěstím a statečností. „Věřím, že, pokud jste ochotni dávat, budete i přijímat,“ s úsměvem zakončuje své vyprávění sympatická Cynthia.
 

Šťastná výherkyně tvrdí, že za její výhrou i úspěchy stojí jen ona sama a radí:

  • Pamatujte, vy tvoříte váš život.
  • Vaše myšlenky a vizualizace mají nedocenitelnou sílu.
  • Máte kreativní sílu, abyste si přitáhli, cokoliv chcete.
  • Splnění vašich snů je možné, i když se zdá být nemožné… jako vyhrát 112 milionů dolarů.
Když zkrátka něčemu věříte, vaše sny se splní. Proto se už teď začněte připravovat na to, jaké to bude, až brzy trefíte svůj první Superjackpot Sportky. Vstupenku do slosování získáte na tomto odkazu.

Přečtěte si také