Sportka nadělila padesátníkovi bezmála 4 miliony. „Hned jsem to musel někomu říct!“

Touha podělit se o radostné zprávy se svými bližními vám jistě není cizí. Komu byste zavolali, kdybyste v loterii vyhráli několik milionů? Tenhle padesátník z Čech v tom měl jasno. Jakmile zjistil, že mu Sportka v jednom středečním slosování nadělila 3 789 012 Kč, okamžitě popadl telefon a zavolal své ženě a synovi.

Přečtěte si také: Za tiket dal jenom dvacku, i tak mu Sportka nadělila přes 9 milionů


„Tiket jsem si kontroloval u kafe během pauzy v práci. Viděl jsem, že někdo vyhrál skoro 4 miliony a říkal si, jak by to bylo fajn. Když jsem pak sledoval, jak se další a další čísla na mém tiketu shodují s těmi vylosovanými, vyběhl mi pot na čele,“ vyprávěl nám s úsměvem.
 

Sdílená radost

Nápad, že si výhru nechá pro své blízké jako překvapení, až přijde z práce domů, rychle hodil za hlavu. Prý by to nevydržel. Okamžitě proto vytočil číslo své manželky a poté zavolal ještě synovi. Druhý den se svěřil ještě rodičům a sestře.

„Musím říct, že se mi díky Sportce hodně ulevilo. Přijde mi, že život teď budeme mít v mnoha ohledech jednodušší a nějaké starosti můžeme hodit za hlavu. A to je moc fajn pocit,“ liboval si.
 

Dvakrát měř, jednou řež

Se sázením muž začal před necelými třiceti lety a před nedávnem vyhrál deset tisíc korun. Na to, že si vsadí pouze příležitostně, to prý považuje za opravdu skvělý výsledek. „Ještě nevím, co si za peníze pořídím. Asi je nechám chvíli odležet a do utrácení se pustím, až všechno pořádně promyslím. Naštěstí jsem nikdy nebyl moc zbrklý a na spontánní nákupy si také nepotrpím,“ popsal své zvyklosti výherce.
 

Buďte dalším českým milionářem právě vy!

Sázet náš šťastlivec hodlá dál a my se mu vůbec nedivíme. Našim sázejícím se totiž opravdu daří. Od začátku roku vzniklo už 10 nových milionářů, kteří si rozdělili bezmála 49 milionů korun. Nejvíc se jako už tradičně daří ve Sportce, která má spolu s doplňkovkou Šancí na kontě hned 7 nových milionářů a vyhranou částku přes 41 milionů.

O desítky milionů se ve Sportce hraje i dneska večer. Zajistěte si účast ve slosování kliknutím na tento odkaz.

Úvodní fotografie je pouze ilustrační a nezachycuje skutečného výherce. Autor fotografie: iStock Photo.

Přečtěte si také