Máte na dnešek tiket Eurojackpotu? Skvělé! Jste ve hře o 3 luxusní karavany za miliony

Těšíte se na léto a už plánujete, kam vyrazíte na dovolenou? Pokud to dneska vyjde v Eurojackpotu, už za pár dní můžete vyrazit rovnou na miliardářskou dovolenou. Tři majitelé plného tiketu večer stoprocentně získají luxusní karavan.

Přečtěte si také: Padla 2. nejvyšší výhra v historii! Online sázka Eurojackpotu přihrála Čechovi 1,4 miliardy


Na karavanu visí cenovka 2 500 000 Kč, a tak je jasné, že si v případě výhry budete užívat opravdový luxus. Vybírat budete z široké nabídky společnosti Karavan Travel, která je na vlastní ubytování na kolečkách specialistou.
 

Luxusní interiér a místo až pro 8 cestovatelů

Samozřejmostí je do posledního detailu vymazlený interiér, kde nechybí pohodlné postele až pro osm cestovatelů, kuchyňský kout, sprcha a toaleta. Pochopitelně je tu také klimatizace, případně topení. Součástí ale může být i venkovní posezení pro pozorování západů slunce stejně jako vnitřní pohovka s křesly a stolem pro případ, že by chtělo zlobit počasí.

Výhodou karavanu je také skutečnost, že se do něj vedle velké rodiny nebo party přátel vejde všechno, co byste mohli na dovolené potřebovat. Nedokážete si volné dny představit bez jízdních kol, bruslí pro celou rodinu, ale i další sportovní výbavy? Všechno budete mít pořád pohodlně po ruce, ať už zastavíte kdekoliv.

V karavanu je ale dost místa také pro nepostradatelný gril, výbavu na golf nebo na ryby. Až tedy tohoto luxusního krasavce vyhrajete, máte jistotu, že dovolená bude do posledního puntíku podle vašich představ.
 

Ve hře jste s plným tiketem

Tři karavany jsou mimořádnou prémií Eurojackpotu, která je určená pouze pro české sázející. Šance, že ho získáte, je tak opravdu vysoká. Udělat pro to musíte jedinou věc - pořídit si plný tiket včetně doplňkovky Extra 6.

Nenechte si tuto šanci ujít a klikněte si pro svoji vstupenku do dnešního slosování na tento odkaz.

Autor fotografií: Karavan Travel.

Přečtěte si také