Slíbili si, že se o výhru rozdělí. Teď je každý z nich bohatší o víc než 17 milionů

Umíte si představit, že máte nejlepšího kamaráda, se kterým společně už roky sázíte a na stará kolena konečně vyhrajete? Právě to se povedlo sympatické dvojici seniorů Alenu a Kathleen z Kanady. Jak si užívají vyhraného jmění?

Přečtěte si také: Ten šok jsem musela zapít panákem, prozradila výherkyně 2 milionů ze Sportky


Vypadají jako manželský pár, ve skutečnosti jsou „jen“ nejlepšími přáteli. Alan Barker a Kathleen Cooková se znají od mládí, kdy ještě žili v Anglii. Jejich přátelství spojila stejná záliba – loterie.
 

Slíbili si, že se o výhru rozdělí

Pravidelně společně sázeli. Každý svůj tiket, svoje šťastná čísla, domluvili se však, že pokud jeden z nich vyhraje, s tím druhým se rozdělí. Přitom společně snili o tom, co by si za případnou výhru pořídili.

Loterijní přátelství nerozdělilo ani stěhování. Alan i Kathleen si našli partnery a přestěhovali se do Kanady. Ne však do stejného města – Alan žije od své nejlepší kamarádky 240 km. Jsou však stále v kontaktu, a to díky loterii.
 

Vytrvalost se vyplatila

Sázeli dlouhé roky a snili o pohodovém stáří. Loni se jim sen vyplnil. Na sázenku, kterou podal pan Baker, vyhrál 2 miliony kanadských dolarů, což je v přepočtu asi 35 milionů korun.

„Se šokem jsem se díval na obrazovku terminálu. Když jsem vycházel z obchodu, lidé se mě ptali, jestli jsem já tím výhercem. Stále jsem tomu nemohl uvěřit,“ vzpomíná senior na moment, kdy se dozvěděl, že se stal milionářem.

Zprávě nevěřila ani paní Cooková: „Byla jsem překvapená, když mi Alan celý rozrušený oznámil, že má v rukou výherní tiket. Chvíli mi trvalo, než jsem to zpracovala.“
 

Milionové přilepšení k důchodu

Ptáte se, zda pan Baker splnil slib, co si s nejlepší kamarádkou dali, že se o případnou výhru podělí? Jak si řekli, tak se stalo! Výhru si staří přátelé rozdělili rovným dílem. Pan Barker plánuje část peněz věnovat místní nemocnici na nákup lékařského vybavení. Také by se rád přestěhoval do nějakého hezčího bytu v domě s pečovatelskou službou.

Paní Cooková rozdělí peníze mezi svou rodinu, chce jim, jak říká, trochu ulehčit a zpříjemnit život. Oba se také těší na to, až se budou moci setkat a výhru pořádně oslavit.
 

Vyhrajte dnes ve Sportce 222,4 milionu

Kdybyste vyhráli, rozdělili byste se o peníze? Pokud ano, máme pro vás jednu skvělou zprávu - když vám to dneska večer vyjde ve Sportce, na obdarovávání vašich blízkých budete mít k dispozici pořádný balík - Superjackpot právě ukrývá částku 222,4 milionu korun.

Klikněte si pro svůj tiket na tento odkaz.

Přečtěte si také