obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
SAZKAmobil slaví 5 let, vylepšuje odměny za dobití a zlevňuje data

Již 3 roky si SAZKAmobil drží pozici největšího nezávislého virtuálního operátora. V minulosti byl vyhodnocen Českým telekomunikačním úřadem nejférovějším mobilním operátorem. SAZKAmobil se také jako jediný virtuál umístil v TOP 100 nejlepších zákaznických zkušeností sestavovaný každoročně společností KPMG.
 

Přečtěte si také: Důchodkyně si omylem koupila jiný tiket. Chyba jí vydělala 2,2 milionu

SAZKAmobil oslaví v únoru 5 let své existence na trhu mobilních operátorů. V rámci oslav si pro zákazníky připravil několik novinek.
 

SAZKAmobil vylepšuje u předplacené karty oblíbené Odměny za dobití

Od 1.2. není potřeba pro získání Odměny za dobití být členem SAZKA Klubu nebo registrovaný na herním portálu sazka.cz. Od 18. února vylepšujeme Odměnu Levné volání a SMS a snižujeme ceny za volání a SMS v rámci této Odměny pouze na 1 Kč. Odměnu je možné si vybrat za každé dobití alespoň 300 Kč. Ostatní Odměny za dobití, včetně populární 1 GB zdarma, zůstávají v platnosti.
 

Nový paušální tarif bez závazků s 5 GB a 500 volnými minutami jen za 497 Kč

„Protože slyšíme od svých zákazníků nejen poptávku po levnějším volání, ale i levnějších datech, přidáváme k nabídce 1 GB zdarma nově i nabídku 1 GB jen za 100 Kč. Od 1. února si všichni uživatelé předplacených karet mohou v mobilní aplikaci SAZKAmobilu aktivovat měsíční datový balíček 1 GB jen za 100 Kč,“ říká Jan Schmiedhammer, ředitel SAZKAmobilu.

Od 18. února si mohou zákazníci nově objednat Šťastný tarif 497 s 5 GB dat, 500 volnými minutami a cenou 0,90 Kč za SMS.
 

U dokupu dvakrát tolik dat za stejnou cenu

Od 18. února si mohou uživatelé Šťastných tarifů 397, 407 a 497 dokupovat nad rámec svého tarifu další 1 GB dat za 147 Kč. A navíc, i pro uživatele těchto paušálů platí od 1. února promo akce 1 GB jen za 100 Kč při aktivaci v mobilní aplikaci. Všechny ceny jsou uvedeny s DPH.

Přečtěte si také