Sazka začíná losovat své loterie v novém studiu, už zítra v něm můžete vyhrát 220,5 milionu

Televizní pořad, který pravidelně sledují stovky tisíc diváků, se bude vysílat z moderního virtuálního studia Vachler Art Company na pražském Žižkově. Mimo unikátních efektů a animací se sázející mohou těšit i na novou znělku.

Přečtěte si také: 34 milionů ze Sportky zajistí výherci bezstarostný důchod


První losování Sportky v novém hávu se uskuteční již tuto středu 24. listopadu. Studio bude současně odbavovat i další známé číselné loterie z portfolia Sazky, jedná se konkrétně o Šťastných 10 a Euromiliony.
 

Bezmála roční přípravy

„Příprava na veškeré změny trvala více než rok a šlo o skutečně náročný proces. Výsledkem je ale jedna z nejmodernějších losovacích místností v Evropě,“ říká tisková mluvčí Sazky Veronika Diamantová.

„Velmi se těšíme na zpětnou vazbu od našich zákazníků, kterým jistě neunikne, že jsme se v rámci úprav rozhodli i pro zapojení nových stylistů a vizážistů pečujících o oba moderátory,“ dodává Veronika Diamantová.
 

Bezpečnost a kontrola na první místě

Modernizace losovacího pořadu se samozřejmě absolutně netýká toho pro sázející nejpodstatnějšího - procesu losování. „Každé losování je neustále přístupné veřejnosti. Na místě je vždy přítomen notář a státní dozor, který dohlíží na regulérnost celého průběhu, a to již od vytahování míčků z trezoru,“ ubezpečuje Veronika Diamantová.

„Losovací osudí jsou rovněž i nadále sledovány čipovými kamerami, které natáčejí veřejnosti přístupný záznam,“ doplňuje tisková mluvčí.
 

Výsledky Sportky sleduje v průměru 600 tisíc diváků

Losování legendární Sportky se na obrazovkách České televize vysílá třikrát týdně a čísla sledovanosti potvrzují jeho popularitu. Při vysokých jackpotech či oblíbených datech sleduje výsledky loterie až 900 tisíc diváků, průměr se pohybuje okolo 600 tisíc.

Každý týden vytvoří hry od Sazky 4 nové milionáře. Největší podíl generuje právě Sportka, která funguje již od roku 1957. Rekordní výhru získal manželský pár z Pardubického kraje, který si v roce 2013 odnesl rovných 400 milionů korun. Studio najdou případní zájemci o shlédnutí slosování živě na adrese Chlumova 334/7, Praha 3.

Vyhrajte zítra v novém studiu 220 milionů


Jak už bylo řečeno, první losování Sportky v novém studiu proběhne už zítra. A můžete to být právě vy, kdo se v něm stane prvním loterním milionářem - v nejoblíbenější loterii můžete trefit rovnou fantastických 220,5 milionu korun.

Vsaďte si na tomto odkazu.

 

Přečtěte si také