Vklad Zavřít
Více informací
Méně informací

Zkuste si také

SAZKA reportér: Až vyhraju, opravím hrad, říká umělkyně

21.02.2017 / 07:20
Slečnu Markétu jsme oslovili v jedné z pražských literárních kaváren. A hned jsme se zeptali: sázíte?
 
"Občas si podám Sportku, ale nijak pravidelně. Na pořádnou výhru snad i proto stále čekám," vysvětluje Markéta. A my dál vyzvídáme - copak by si pořídila, kdyby se na ní usmálo štěstí a do klína jí spadlo pár milionů?"Asi taková ta klasika. Zajistit se, pomoci blízkým a podobně. Na splnění snu by mi ale nestačily ani ty miliony...," vzdychne. Sen, na nějž jsou miliony málo? To nás zajímá. A tak se hned ptáme, oč že to jde. "V jižních Čechách stojí pozůstatky hradu Helfenburk. Byla jsem tam několikrát a je to magické místo s jedinečnou atmosférou. Můj sen je ten hrad zrekonstruovat. Trošku jsem pátrala, kolik by to tak mohlo stát a mám obavu, že se pohybujeme v řádu miliard," usmívá se Markéta.

Markéta je zkrátka umělkyně každým coulem. Aktivně hraje v nejmenovanném divadelním souboru, je nepostradatelným členem nejmenované kapely (jak jinak - ně každý umělec zkrátka potřebuje neustálou záři reflektorů) a kdyby náhodou vyhrála pár desítek milionů, možná z ní bude i Bílá paní!

Markétě jsme hned doporučili, ať zkusí štěstí v Eurojackpotu. Držíme jí palce a na Helfenburk určitě zavítáme!
 
Logo Sazka - Bude to jen chvilinka
Zavřít   ✕ Pokud právě nejste přihlášeni na Facebooku nebo vám ještě nebylo 18 let, fanouškovská stránka se bohužel nezobrazí. Děkujeme za pochopení.
Pokračovat Zpět