Sazka je nejlepší zaměstnavatel roku 2024!
18. června 2024 byly vyhlášeny celostátní výsledky 22. ročníku prestižní soutěže Pluxee Zaměstnavatel roku. Ocenění nejlepším firmám na českém trhu uděluje tradičně Klub zaměstnavatelů podle mezinárodně uznávané metodiky PwC, která dává ocenění vysokou důvěryhodnost a váhu. Společnost Sazka se v kategorii do 5 000 zaměstnanců umístila na prvním místě a stala se tak Zaměstnavatelem roku 2024.


Přečtěte si také: Jak si rychle a jednoduše vsadit loterii? Sazka představila kartičky s QR kódem a připravenou sázkou


Soutěž Pluxee (dříve Sodexo Benefity) Zaměstnavatel roku, se od roku 2003 zaměřuje na společnosti v České republice z pohledu řízení lidských zdrojů. Smyslem soutěže je přiblížit lidem společnosti s výborným přístupem ke svým zaměstnancům, a to jak na celostátní, tak i regionální úrovni.
 

V Sazce jako v bavlnce   

Vítězství v kategorii do 5 000 zaměstnanců je pro nás v Sazce velká čest. Nechali jsme za sebou velká jména a další špičkové firmy. „Není to jen další HR cena, kterou jsme získali a kterou si vystavíme v kanceláři, ale je to odměna pro nás všechny. Protože v Sazce máme přátelské a motivující prostředí. Jak rádi říkáme: My jsme Sazka!“ shrnula první pocity z vítězství Senior HR Business Partnerka Simona Szajterová.
 

Kategorie Zaměstnavatel roku do 5 000 zaměstnanců oceňuje středně velké společnosti, které mají obvykle výrazné postavení ve svém regionu a dokážou se prosadit také v celostátním měřítku. Stejně jako největší firmy jsou schopné dobře motivovat, odměňovat a rozvíjet své zaměstnance a současně splňovat také ekonomické ukazatele.


Pluxee Zaměstnavatel roku 2024

Soutěž Pluxee Zaměstnavatel roku je rozdělena do tří kategorií – společnosti do 500 zaměstnanců, společnosti do 5 000 zaměstnanců a společnosti nad 5 000 zaměstnanců. Hodnocení výsledků probíhá celosvětově uznávanou metodikou, která posuzuje systém odměňování, výdaje na vzdělávání zaměstnanců, jejich fluktuaci i systém interního povyšování.


Celostátní výsledky:

Do 500 zaměstnanců
1. Aspironix s.r.o.
2. HOPI HOLDING a.s.
3. Motherson SAS Automotive Service Czechia s.r.o.

Do 5000 zaměstnanců
1. SAZKA a.s.
2. Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o.
3. ORLEN UNIPETROL RPA, s.r.o.

Nad 5000 zaměstnanců
1. ČEZ, a.s.
2. Škoda Auto a.s.
3. Komerční banka, a.s.

Speciální cena Zaměstnavatel roku 2024 ve státní správě a neziskovém sektoru
Czechitas z.ú.
 

Přečtěte si také