První reakce seniorky, když se dozvěděla, že z ní Sportka udělala milionářku? Byla úplně v klidu!

Reakce výherců bývají různé. Šok, slzy, výkřiky radosti či bujaré oslavování patří mezi ty nejčastější. Ovšem ne u téhle ženy, která prý zůstala úplně v klidu a dál pokračovala ve svém dni.

Přečtěte si také: Nemáte ještě Sazka kartu? Velká škoda. Tento muž díky ní vyhrál 600 000 Kč!


Jistý podíl na tom má možná fakt, že to nebyla její úplně první výhra. Před časem si totiž jako věrná sázející přišla na několik desítek tisíc korun. Tentokrát k ní ale Sportka byla mnohem štědřejší a nadělila jí rovných 1 016 331 Kč.
 

Sází zhruba 20 let

„Sázím už přibližně dvacet let. Nejsem si jistá, kdy jsem si pro tiket došla poprvé ani co mě tehdy zlákalo. Ale byla to láska na první pohled,“ usmívala se při vyprávění žena, když nás navštívila v budově Sazky.

Výherní tiket si pořídila ve svém oblíbeném tabáku, kam si chodí pro skoro každou sázenku. Některé si ovšem kupuje na poště, když si jde vyzvednout důchod nebo poslat nějaký balíček. Sází na každé slosování a jeho sledování se stalo běžnou součástí jejích nedělních, středečních a pátečních večerů.
 

Výhra ji nevykolejila

„Výhra mě vůbec nešokovala. Potěšila mě a udělala mi obrovskou radost, to samozřejmě ano, ale jinak jsem byla úplně v klidu. Ani jsem se pak nebála, že tiket ztratím nebo s ním něco udělám. Myslím, že v mém věku už mě jen tak něco nerozhází,“ prozradila výherkyně.

O své výhře zatím řekla jen manželovi a dceři, kteří šoku neunikli. Výherkyně tak vtipkovala, že se tím nedostatek jejího překvapení vyrovnal.
 

Hýření není na programu dne

Spokojená seniorka zatím neví, co si za výhru pořídí nebo co s ní přesně udělá, a nikam s tímto rozhodnutím nepospíchá. Peníze jí dle jejích slov neutečou a na účtu počkají, dokud si jejich investováním nebude jistá.

Před tím, než jsme se rozloučili, nám s nadšením prozradila, že v sázení hodlá pokračovat. Ne snad kvůli další výhře jako spíš pro pocit, jaký jí sázení dává. „Troška toho nevinného riskování není nikdy na škodu,“ mrkla na nás spiklenecky a nám nezbývá než souhlasit.
 

A jak budete reagovat vy?

Zábava a adrenalin jsou jedním z nejčastějších důvodů, proč lidé sází. Chcete si zpestřit chladné a zachmuřené večery i vy? Pořiďte si vlastní vstupenku do dnešního slosování Sportky a můžete vyhrát 234,9 milionu korun.

Klikněte si pro svůj tiket na tento odkaz.

Úvodní fotografie je pouze ilustrační a nezachycuje skutečnou výherkyni. Autor fotografie: iStock Photo.

Přečtěte si také