Přičarujte si peníze. Prastaré magické rituály pro zbohatnutí

Spousta lidí se v dnešní době vrací ke kořenům a zkouší dávno zapomenutá kouzla. Z pohledu čarování jsou peníze určitou formou energie, kterou si můžete nasměrovat k sobě, a my vám prozradíme, jak na to.

Přečtěte si také: Hledáte zábavu na pár minut? Tyhle hry vás budou bavit


Rýžový, cukrový a dýňový. Znáte tyto rituály? Pokud ano, tak vám jistě peníze nechybí. A jestli ne, tak si o nich právě teď můžete přečíst něco víc.
 

Rýžový rituál pro rychlé získání peněz

Sílu tohoto rituály znali už starověcí Číňané, kteří si jím přivolávali peníze do života. Na jeho provedení budete potřebovat šest kuliček černého pepře, rýži, dvě zelené svíčky a dvě sklenice s víčky. Je důležité, aby svíčky byly zelené, to je totiž barva peněz.

Do každé sklenice vložíte hrst rýže, poté přidejte tři kuličky pepře a následně víčky obě sklenice utěsněte. Jednu sklenici nechte v kuchyni a druhou v jídelně. Ke každé sklenici dejte jednu svíčku a zapalte ji. Pár hodin nechte svíčky hořet a pravidelně je kontrolujte.
 

Cukrový rituál pro získání peněz bez námahy

Jednoduchý rituál, který zvládnete, i když s kouzlením teprve začínáte. Jeho základem je cukr a zlaté mince. Dále budete potřebovat jednu větší širší sklenici, malou skleničku a červenou stužku. Nejvhodnějším dnem pro provedení rituálu je čtvrtek, případně den, kdy na obloze září půlměsíc, protože ten obvykle značí úrodu a hojnost.

Začněte s tím, že do poloviny výšky větší sklenice nasypete cukr. Do hromádky cukru vložte menší sklenici. Vhoďte zlaté mince dovnitř menší skleničky. Celé to obvažte červenou stuhou a přitom opakujte: „Hodně peněz.“
 

Dýňový rituál pro navýšení úspor

Pokud právě šetříte a chtěli byste naspořit větší sumu, kupte si dýňové koření, což je směs drcené skořice, hřebíčku a nového koření. Rituál je třeba provést pět dnů před výplatou.

Vezměte hrst koření a posypte s ním libovolnou bankovku, co najdete doma. Pak bankovku uchopte a začněte s ní mávat před jedněmi z dveří v domě. Poté naberte opět trochu dýňového koření a posypte si s ním chodidla. Rituál by měl přivolat odměnu či navýšení pravidelného příjmu.

Nevěříte-li na kouzla a čáry, přesto by se vám šikly peníze navíc, zkuste štěstí v loterii. Třeba ve Sportce se dneska hraje o 70 milionů. Pořiďte si vstupenku do losování z pohodlí svého počítače nebo smartphonu.

Držíme palce!

Přečtěte si také