Po dlouhé době pojedu na pořádnou dovolenou, raduje se výherkyně Sportky

Dny jsou krátké, venku je zima a často taky prší nebo dokonce sněží. Jaro už je sice za rohem, ale možná byste se příjemnějším teplotám chtěli přiblížit o něco dřív a vyrazit do teplých krajů.

Přečtěte si také: V Sazka Klubu je teprve pár měsíců. A už je díky němu bohatší o 100 000 Kč


Přesně takový sen si splní žena, která nedá dopustit na Sportku. Výhra jí kromě částky 1 000 000 korun přinesla notnou dávku radosti, štěstí a úlevy. A že to na ní bylo vidět! Když si k nám do budovy Sazky přišla peníze vyzvednout, už na dálku zářila a během celého našeho povídání měla úsměv od ucha k uchu.
 

Porce štěstí

„Peníze pro mě nikdy nebyly prioritou a nikdy také příliš neovlivňovaly to, jak jsem se cítila. Ale lhala bych, kdybych řekla, že od výhry nejsem šťastnější. I když to byl teda obrovský šok!“ prozradila nám. Ze začátku tak vůbec nevěřila tomu, že je z ní skutečně milionářka, a musela si všechno několikrát ověřit.

Poprvé si vsadila už před deseti lety a za tu dobu se dočkala pár menších výher. Každá z nich jí prý udělala velkou radost a motivovala ji k dalším pokusům. Ani tahle proto není výjimkou a výherkyně už teď ví, že si pro sázenku znovu zajde.
 

Zasloužený odpočinek

Momentálně je však myšlenkami trochu jinde. Plánuje totiž, jak s penězi naloží. Hlavním bodem na programu je výběr pěkného zájezdu. „Na dovolené v zahraničí jsem nebyla už pěkně dlouho. Nejdřív nebyl čas a peníze, pak se dlouho nikam nesmělo. Díky Sportce to teď můžu napravit,“ vyprávěla s nadšením.

A radost má i její přítel, se kterým se o dobrou zprávu hned podělila. Na cílové destinaci se zatím neshodli, je to ale na dobré cestě.
 

Přála by to všem

Při loučení nám žena řekla, že tenhle pocit by přála úplně každému, kdo sází. Prý je to něco nenahraditelného. A nám nezbývá než souhlasit. Přestože výhru vám zaručit nemůžeme, slibujeme, že pokud budete mít štěstí, bude rozhodně stát za to.

O desítky milionů si ve Sportce můžete zahrát každou středu, pátek a neděli. A momentálně se také díky Milionové vánici hraje v každém losování o pět garantovaných výher ve výši 1 000 000 Kč, stačí si pořídit plný tiket včetně Šance.

Vstupenku do losování seženete na prodejnách s nabídkou Sazky i pohodlně online na našich stránkách

A my držíme palce, ať jste to právě vy, kdo se stane dalším českým milionářem.

Úvodní fotografie je pouze ilustrační a nezachycuje skutečnou výherkyni. Autor fotografie: iStock Photo.

Přečtěte si také