Vklad Zavřít
Více informací
Méně informací

Zkuste si také

Pamatujete si na hru Sazka?

16.11.2016 / 08:51
Sazka nese jméno hry, nebo hra jméno Sazky. Dnes stejnou hru, jako koncem padesátých let stále můžete vyzkoušet. Skrývá se pod jménem TOTO Sazka. Představíme vám i další zajímavou hru Kasičku.

No Toto?

 
Vyhrávat na sledování sportu? Tak to je skutečně něco. Hra se jmenuje příznačně Toto a úkol sázejícího je jasný. Tipnout výsledek 13 různých sportovních utkání - nejčastěji fotbalových. A stačí 3 varianty, ne přesný výsledek. Prostě tipněte, jestli vyhrajou domácí, hosté, a nebo jestli to bude remíza. Hraje se každý týden, většinou na víkendové zápasy. Hlavní výhrou je Jackpot v průměrné výši 760 000 korun. A pak, že sledováním fotbalu se nedá zbohatnout. Tady totiž nejde jen o štěstí, ale i o vaše sportovní znalosti. Ve hře jste už od čtyř korun.
 

Kasička
Další jednoduchá, a také velmi levná hra se jmenuje Kasička. A proč ji hrát? Vyhrát můžete dvakrát denně. Je velmi jednoduchá - stačí uhodnout 2 čísla z 49 a už vyhráváte. Minimální vklad začíná na dvaceti korunách. Můžete si pak vybrat, jestli chcete zkusit štěstí v odpoledním (14:00) nebo večerním slosování (20:00). A nebo v obou. Už předem si pak sázkaři mohou spočítat eventuální výhru. Když někdo uhodne pět ze šesti čísel a vsadí dvacet korun, pak získá rovný milion. Stejně jako u jiných číselných loterií Sazky mohou sázkaři vybrat svoje šťastná čísla, nebo nechat náhodně vybrat počítač.
Logo Sazka - Bude to jen chvilinka
Zavřít   ✕ Pokud právě nejste přihlášeni na Facebooku nebo vám ještě nebylo 18 let, fanouškovská stránka se bohužel nezobrazí. Děkujeme za pochopení.
Pokračovat Zpět