Nevíte, kam dřív skočit? S těmito aplikacemi budete mít všechny úkoly pod kontrolou

Máte povinností nad hlavu a stává se vám, že se ve všech těch úkolech nezvládáte orientovat? Začněte lépe plánovat a všechno si pořádně rozvrhněte. Převezmete kontrolu nad svým časem, budete motivovanější a produktivnější, získáte ze sebe lepší pocit a zvládnete se efektivněji rozhodovat.

Přečtěte si také: Data i minuty zdarma jako dárek. Únorovým akcím SAZKAmobilu neodoláte!


Jestli jste ručnímu sepisování úkolů ještě nepřišli na chuť a klasické plánovací bloky a diáře nejsou nic pro vás, vyzkoušejte jednu z těchto mobilních aplikací. Jsou přehledné, můžete je mít vždycky po ruce a všechny úkoly budete mít hezky na očích.
 

Todoist

Android, iOS, web/4,5*


Todoist je velmi intuitivní a přehledná aplikace, v níž si můžete snadno zmapovat všechny své projekty, cíle i dílčí úkoly a jejich termíny. Každému úkolu lze přiřadit jednu z několika úrovní priorit a stanovit si tak, čemu se budete věnovat nejdříve.
 

Stahujte Todoist pro Android i iOS


Chybět nesmí propojení s e-mailem či kalendářem, sledování vlastní produktivity a pokroků, organizování projektů a nastavení připomínek k jednotlivým úkolům. A protože ve dvou (i více) se to lépe táhne, můžete ke svým projektům pozvat třeba i ostatní členy rodiny či přátele, přiřadit jim jejich vlastní úkoly a sledovat, jak se jim daří.
 

Google Keep

Android, iOS, web/4,2*

Přestože je Google Keep určena hlavně pro psaní poznámek, dá se skvěle využít i na tvorbu zaškrtávacích seznamů. Mezi ně lze navíc připnout i obrázky či videa, nahrát hlasovou poznámku nebo v případě inspirace nakreslit nějaký ten obrázek, díky čemuž bude plnění úkolů hned o něco hezčí a zábavnější!
 

Stahujte Google Keep


Všechno si následně můžete uspořádat a roztřídit podle barevných označení a štítků. A když budete potřebovat něco najít, zachrání vás jednoduché a rychlé vyhledávání. Jedinou nevýhodou je, že přestože lze některé bločky a seznamy sdílet s ostatními uživateli, pro práci v týmu vám tahle aplikace příliš neposlouží.
 

Trello

Android, iOS, web/4,4*


Na obyčejné seznamy nejste? Vsaďte na kouzlo nástěnky! V tomhle případě alespoň té digitální. Připnout si na ni můžete nejen zaškrtávací seznamy úkolů, ale i různé projekty, schůzky, fotky, videa a poznámky.
 

Stahujte Trello pro Android i iOS


Samozřejmostí je i kalendář, šablony a bohatý výběr doplňků, jimiž si můžete práci i činnosti běžných dní osvěžit a obohatit. A pokud na něčem pracujete s kolegou nebo větší skupinou, neváhejte je přizvat ke spolupráci!
 

Nenechte se omezovat wifinou

Jedete z práce domů a nemůžete si vzpomenout, jakou dobrotu si děti přály, abyste jim přivezli z obchodu? Není nic jednoduššího než se podívat do vaše úkolovníčku. Díky bohatým porcím mobilních dat, které má SAZKAmobil pro své zákazníky, to už nikdy nebude problém.

A když si vyberete Šťastný tarif 299 za cenu 299 Kč, získáte automaticky dvojnásobný objem dat v základnu rovnou na šest měsíců. Místo 1 GB tak můžete každý měsíc prosurfovat rovnou 2 GB. Akce běží až do 30. 6. Všechny akce najdete zde.
 

Prozkoumejte výhodné tarify SAZKAmobilu


Ať už se rozhodnete pro některý z našich tarifů nebo předplacenku, prvním krokem je vždy nákup nové SIM karty. Tu seženete na pár kliknutí přes internet a my vám ji zdarma doručíme do tří dnů. Objednávejte SIMku na tomto odkazu.

Přečtěte si také