Zavřít
Bilance: Délka hraní: Maximální výhra na technické hře je 500 000 Kč
obrázek plovoucího bannery loyalty
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Sazka svět

Nemáte svá šťastná čísla? Miliony vám můžou přihrát online pomocníci od Sazky

Nemáte svá šťastná čísla? Miliony vám můžou přihrát online pomocníci od Sazky

Někdo nedá dopustit na data narození svých blízkých, jiní zase na tiket zaškrtávají třeba čísla, která k nim přišla ve snech. Co ale dělat v případě, že žádná taková čísla nemáte? Dneska vám nabízíme hned několik způsobů, jak si při vybírání vlastních čísel užít spoustu zábavy. 

Sportka sází na hvězdy i šťastnou trefu


Hned několik interaktivních našeptávačů šťastných čísel nabízí česká loterní královna Sportka. Pokud vám v srdci koluje adrenalinová krev, můžete vyzkoušet Šťastnou trefu. Mechanismus téhle hry je dobře známý všem, kdo v dětství vlastnili prak. Anebo fanouškům šílených ptáků v podobě Angry Birds. Virtuálním prakem zamíříte na hromadu míčků a podle toho, kam se trefíte, jich šestice spadne do připravených jamek.
 

Klikněte a nechte za sebe vybrat čísla do Sportky od našich online pomocníků


Radíte se radši s hvězdami? V takovém případě jsou sázkou na jistotu osudoví pomocníci. Vaše čísla vám vyberou buď podle znamení zvěrokruhu, anebo data narození ať už vašeho či vašich blízkých.
 

Kouzlo okamžiku pomůže s tiketem Eurojackpotu


Hra Eurojackpot vsadila na pomocníka s názvem Magický pomocník. Ten pracuje se skutečností, že je každý okamžik jedinečný a působí na něj hned několik ingrediencí, které můžete změnit. Mezi nimi najdete například aktuální datum a čas, počet aut na dálnici v tuto chvíli anebo počet piv, které byly u nás od 1. ledna vypity. Až si vyberete přísady, které jsou blízké právě vašemu srdci, kliknete na tlačítko „Zjistit čísla” a ta, která vám z online pomocníka vypadnou, si také můžete hned vsadit.
 

Vyzkoušejte online pomocníky hry Eurojackpot


Tu správnou kombinaci v Eurojackpotu lze ale dostat i z fotky ať už vaší, nebo vašich blízkých. Do Obrázkového generátoru ji jednoduše nahrajete z počítače nebo telefonu a za pár sekund dostanete ta správná čísla.
 

Vydejte se na pouť s loteriích Šťastných 10


Chcete si užívat pouť celý rok? Roztomilá kuřátka z loterie Šťastných 10 na vás myslela, a proto si připravila interaktivní hru s názvem Střelnice, která vám vedle vašich šťastných čísel přinese také spoustu zábavy.
 

Zahrajte si Střelnici Šťastných 10 a trefte až 10 šťastných čísel


Až tohoto interaktivního pomocníka spustíte, bude vaším cílem hledat vždy dva stejné dárky. Když je trefíte, odhalí vám jedno šťastné číslo. V každé hře můžete vytvořit až deset dvojic, v časovém limitu to ale není úplná hračka. Zvládnete v této výzvě uspět? Pokud ano, získáte hned desítku vašich šťastných čísel, která si můžete vsadit rovnou dvakrát denně.

Interaktivní pomocníky lze využít třeba hned teď v případě Sportky, která vám už dneska večer může nadělit desítky milionů. Všechny je najdete na tomto odkazu.

Přečtěte si také