Nehrajete doplňkovky? Děláte velkou chybu! Tento Čech trefil v Šanci Sportky miliony

Život měnící tiket si hned po nákupu pečlivě schoval, a když zjistil, že mu už brzy přitečou na účet miliony, musel si dát panáka. Tak nám muž z Vysočiny popsal první chvíle poté, co zjistil, že opravdu dobře udělal, když se rozhodl vsadit si Šanci. Jen díky této doplňkové hře vyhrál rovných 5 608 460 korun.

Přečtěte si také: Nejlíp zúročené peníze života! Tiket Sportky za 120 Kč přihrál Češce přes 50 milionů


Muž ve středním věku, který má bydliště na Vysočině, hraje loterie zhruba dvakrát do měsíce. „Poprvé jsem si vsadil asi před čtvrt stoletím, a i když vyhrávám, na tu opravdu velkou sumu jsem si musel počkat až do roku 2020,“ usmíval se výherce v budově Sazky, kam si přišel dohodnout detaily převzetí výhry.
 

Klíč k úspěchu? Náhodný tip se Šancí

Pro sázenku na nedělní slosování Sportky zamířil přímo na pobočku loterní společnosti. A protože trochu pospíchal, poprosil prodavačku o náhodný tip. Nakonec si odnesl plný tiket včetně Šance. A protože ho při placení přepadla obava, že by sázenku mohl ztratit, pečlivě si ji ukryl do své peněženky, kterou nosí stále u sebe.

To, že se vylosovaná čísla v Šanci shodují s těmi, které má na svém tiketu, zjistil díky naskenování sázenky do mobilní aplikace Sazky. „Používám ji celkem často - jestli jste vyhráli, nebo ne, zjistíte jednoduše během několika sekund,“ vyzdvihuje muž jednu z výhod aplikace, která je pro chytré telefony s operačními systémy Android a iOS ke stažení zcela zdarma.
 

Stahujte mobilní aplikaci Sazka


Poté, co se výherce z milionového štěstí trochu vzpamatoval, oznámil radostnou zprávu své partnerce. A bude to právě ona, která si s ním užije nový milionářský život.
 

Nový dům a auto k tomu

„Jako první bychom se chtěli přestěhovat do vlastního bydlení. Už dlouho sníme o hezkém domečku se zahradou a teď se nám díky Sportce naše přání konečně vyplní,“ prozradil nejbližší plány loterní milionář. A dodal, že už brzy budou také usedat do fungl nového auta.

Muž nám dále prozradil, jaké jsou jeho pocity nějakou dobu poté, co už ví, že je majitelem milionů: „Díky tomu, že se zlepšilo naše finanční zabezpečení, cítím obrovskou úlevu,“ zamýšlí se obyvatel Vysočiny.

„Rozbitý domácí spotřebič nebo opravy auta mě dřív celkem stresovaly, vždycky jsem se bál, že se něco rozbije a my nebudeme mít na účtě dost peněz, abychom vše uvedli do původního stavu. Díky Sportce už teď ale můžu být úplně v klidu,“ dodává Čech, který je se štěstěnou evidentně za dobře.
 

Sázet bude dál

Výherce nám na závěr prozradil, že ani poté, co trefil miliony, rozhodně sázet nepřestane. Pak se rozloučil a zamířil slavit se svojí partnerkou.

Chcete být stejně v klidu jako tento výherce? Pokud to dneska večer vyjde ve Sportce, váš sen se dozajista stane skutečností. Superjackpot se vyšplhal na 60,7 milionu korun a miliony samozřejmě ukrývá také Šance. Klikněte si pro plný tiket včetně doplňkovky na tento odkaz.

Úvodní obrázek je pouze ilustrační a nezachycuje skutečného výherce. Autor fotografie: iStock Photo.

Přečtěte si také