Na 3 děti zůstala sama. Teď jim díky výhře ze Sportky může dopřát vlastní bydlení

Vlastní domek nebo byt bez hypotéky je asi snem nejednoho z nás. Přesně takové přání se splní mladé mamince tří dětí, která bude výhru 1 726 101 korun ze Sportky investovat do krásného domečku.

Přečtěte si také: Tiket z trafiky udělal z české seniorky loterní milionářku


Manžel ji opustil, ona to ale nevzdala a do života se vrhla s vervou. Není se co divit: rozvedená žena se každý den musí postarat hned o tři děti, a tak na žádné smutky nebyl čas.
 

Život rozvedené samoživitelky nebyl žádný med

„Z mého platu nám peněz nikdy moc nezbylo. Nebudu zastírat, že to někdy bylo opravdu těžké,” svěřila se nám žena, když si pro výhru přišla do budovy Sazky.

Jak nám dále prozradila, tiket do loterie si kupuje asi dvakrát do měsíce a jejím favoritem je Sportka. „V minulosti už jsem vyhrála moc hezké peníze, bylo to tuším asi 27 tisíc korun,” vzpomíná sympatická Češka.
 

Štěstí přinesl tiket z obchodu

Desetitisícové štěstí před lety ale teď vystřídalo to milionové. Tiket, který si před pár týdny koupila v obchodě, kam se stavovala pro víkendový nákup, jí i jejím dětem bez nadsázky změní život.

„Stejně jako snad všechny děti, ani ty moje nemají nakupování moc rády. A tak jsem jim slíbila, že hned potom, co zaplatíme, se stavíme pro tiket Sportky, protože tentokrát určitě vyhrajeme dost peněz na vlastní domeček,” směje se teď už loterní milionářka.
 

O výhře se dozvěděla z aplikace

Vsazená čísla si žena zkontrolovala krátce po slosování přes mobilní aplikaci. „Měla jsem takové tušení, že by to tentokrát mohlo vyjít, takže jsem byla celkem zvědavá. Částka, kterou jsem chvíli po naskenování tiketu uviděla na displeji, mi ale přesto vyrazila dech,” nemůže se ještě teď ze svého štěstí vzpamatovat výherkyně. Aby ne - 1,7 milionu je už výhra, která dokáže usnadnit nejednu obtížnou životní situaci.

O téměř dvou milionech korun, které se jí podařilo trefit, informovala nejdřív svého partnera. Radostnou zprávu pak oznámili také dětem. „Spolu jsme začali vybírat nějaký malý domek, kam se snad už brzy přestěhujeme. Doufám, že v něm všechny děti budou mít vlastní pokoj,” zasní se na závěr s otevřenýma očima žena.
 

Zahrajte si ve Sportce o 97,7 milionu korun

Dnešní šťastlivkyni moc gratulujeme a jsme si jisti, že byste se za takovou výhru nezlobili ani vy. Pokud si vsadíte na další slosování Sportky, můžeme vám slíbit, že vám peněz na účet může doputovat ještě mnohem víc.

Jen šest čísel vás dělí od Superjackpotu ve výši 97,7 milionu korun. Chcete si je nechat proklouznout mezi prsty? Jestli ne, online tiket získáte na tomto odkazu.

Úvodní fotografie je pouze ilustrativní a nezachycuje skutečnou výherkyni. Autor fotografie: iStock Photo.

Přečtěte si také