Máte na dnešek tiket Eurojackpotu? Skvělé! Jste ve hře o luxusní karavan za miliony

Jak to bude letos s prázdninami a dovolenými, zatím není jisté. Až vám to ale dneska večer vyjde v Eurojackpotu, aktuální pandemická situace vás příliš trápit nemusí. Jisté je totiž jediné, a to že si léto pořádně užijete. V obytném voze, o který se hraje, se můžete klidně s celou rodinou vydat takřka kamkoliv.

Přečtěte si také: Padla 2. nejvyšší výhra v historii! Online sázka Eurojackpotu přihrála Čechovi 1,4 miliardy


Na obytňáku visí cenovka 2 500 000 Kč, a tak je jasné, že si v případě výhry budete užívat opravdový luxus. Vybírat budete z široké nabídky společnosti Karavan Travel, která je na vlastní ubytování na kolečkách specialistou.
 

Nádherný interiér a místo až pro 8 cestovatelů


Samozřejmostí je do posledního detailu vymazlený interiér, kde nechybí pohodlné postele až pro osm cestovatelů, kuchyňský kout, sprcha a toaleta. Nechybí pochopitelně také klimatizace, případně topení. Součástí ale může být také venkovní posezení pro pozorování západů slunce stejně jako vnitřní pohovka s křesly a stolem pro případ, že by chtělo zlobit počasí.

Výhodou obytného auta je také skutečnost, že se do něj vedle velké rodiny nebo party přátel vejde všechno, co byste mohli na dovolené potřebovat. Nedokážete si léto představit bez jízdních kol, bruslí pro celou rodinu, ale i další sportovní výbavy? Všechno budete mít pořád pohodlně po ruce, ať už zastavíte kdekoliv.

V obytňáku je ale dost místa také pro nepostradatelný gril, výbavu na golf nebo na ryby. Až tedy tohoto luxusního krasavce vyhrajete, budete mít jistotu, že vaše dovolená bude do posledního puntíku podle vašich představ.
 

Ve hře jste s plným tiketem

Obytný vůz, který vám už po dnešním večeru může říkat Pane, je mimořádná prémie Eurojackpotu, která je určená pouze pro české sázející. Šance, že ho získáte, je tak opravdu vysoká. Udělat pro to musíte jedinou věc - pořídit si plný tiket včetně doplňkovky Extra 6.

Nepropásněte šanci získat luxusní obytňák a klikněte si pro svoji vstupenku do slosování na tento odkaz.

Autor fotografií: Karavan Travel.

 

Přečtěte si také