Máma si myslela, že vyhrála 100 tisíc. Ale jen do té doby, než los ukázala své dceři

Když jela Američanka Mary Johnsonová z okresu Lincoln ve státě Severní Karolína jednoho dne do práce, zastavila se ve smíšeném zboží v městečku Stanley. Kromě koblih a kafe ke snídani si koupila také los s názvem 150 000 dolarů v hotovosti. Když za něj platila u pokladny, ještě netušila, že to bude nejlíp investovaná stokoruna jejího života.

Přečtěte si také: Výhru 4,5 miliardy oslavili sourozenci večeří ve fast-foodu


Krátce poté, co los setřela, prý Mary začala skákat nadšením. Myslela si, že vyhrála 5 tisíc dolarů, tedy asi 115 tisíc korun. Proto los hned vyfotila na mobil a obrázek se spoustou smajlíků poslala dceři. Ta jí prý ale obratem odpověděla: „Mami, tys ale nevyhrála 5 tisíc dolarů, to se pleteš.”
 

Dcera ji nejdřív znejistěla

Když její máma zprávu dostala, radost ji jako mávnutím kouzelného proutku přešla. Svůj los hned začala zkoumat a přemýšlela, kde udělala chybu. Jenže vzápětí jí dorazila druhá textovka. „Moc ti gratuluji, vyhrála jsi 150 tisíc dolarů!”

„Když mi dcera napsala, že jsem vyhrála 150 místo 5 tisíc, začala jsem strašně vyšilovat,” řekla žena zástupcům Severokarolínské loterie. „Jednoduše jsem se rozbrečela a ty slzy jsem nemohla zastavit.”
 

Výhra ji zbaví všech dluhů

Mary dále prozradila, že část z přepočtu 3,43 milionu korun hodlá použít na zaplacení úvěrů. „Budu úplně bez dluhů,” prohlásila podle zástupců loterie výherkyně.

„Umíte si to představit? Zní to tak dobře! Mám tři děti, jsem samoživitelka a nemít žádné dluhy se lidem, jako jsem já, normálně nestává. Tahle výhra je zhmotněním amerického snu!”
 

Setřete si 15 milionů

Nejen za oceánem, i v Česku si díky stíracím losům můžete přijít na fantastické peníze. Hlavní výhru dokonce 15 milionů slibuje Zlato a diamanty. Na tiketu najdete hned tři hry a vedle fantastické hlavní výhry se pod fólií ukrývá také deset výher ve výši 300 tisíc korun.

Stírací los Zlato a diamanty je k dostání v prodejnách s terminálem Sazky. Je jich několik tisíc, takže až dostanete chuť stát se milionářem, k té nejbližší to budete mít jen pár kroků. Najděte si ji na interaktivní mapě na tomto odkazu.

Přečtěte si také