Když si kupoval tiket, prodavači řekl, že nejspíš vyhraje. A trefil skoro 23 milionů

George, který pracuje jako zahradník, si koupil tiket do Powerballu v potravinách v městečku Manassas ve státě Virginia. Když platil, prodavači za přepážkou řekl: „Myslím, že to tentokrát vyjde a já vyhraji v loterii.” Prodavač se na něj prý jen pobaveně díval a nic mu neodpověděl.

Přečtěte si také: Babička mu zakázala sázet. Neposlechl ji a vyhrál 22 milionů


Jenže při večerním slosování se jeho slova potvrdila. Na Georgově tiketu bylo hned pět čísel, která vypadla z osudí, a ta mu přihrála rovný 1 milion dolarů, v přepočtu 22,9 milionu korun.
 

Druhý den šel v klidu do práce

On ale o své klice neměl ponětí až do druhého dne - na slosování se nedíval, a proto šel večer v klidu spát a druhý den také zamířil do práce.

Jak výherce prozradil zástupcům loterie, seděl zrovna doma se svým sousedem, když ho napadlo, že by si měl svoji sázenku zkontrolovat. A přesně v ten moment zjistil, že se stal novým dolarovým milionářem.

„Jen jsem se nevěřícně podíval na kamaráda a prostě jsem konstatoval, že jsem právě vyhrál milion dolarů,” usmíval se na celé kolo George.
 

Výhru mu přinesla šťastná čísla

Powerball mu navíc nadělil výhru díky jeho šťastným číslům, které tento Američan sází už roky. Na svém tiketu měl zaškrtnuta čísla 3, 7, 15, 27 a 69.

Plány, jak s penězi naloží, prý zatím George nemá. Určitě by chtěl splatit nějaké dluhy a také prozradil, že mu výhra pomůže s měsíčními platbami za bydlení nebo auto.

Výhra v loterii může pomoci s praktickými záležitostmi tak, jak s ní hodlá naložit George. Anebo může plnit velké sny. Pokud i vy máte nějaký takový třeba o vlastním bydlení, nezbývá než pokoušet své štěstí.

Tiket na nejbližší slosování Sportky si zajistíte na pár kliknutí na tomto odkazu.

Přečtěte si také