„Je to jako splněný sen,“ tvrdí čtyřicátník z Čech, který ve Sportce trefil téměř 12 milionů

Když čtyřicátník z Čech při běžném nákupu v obchodě platil za svůj další tiket, v tichosti doufal, že štěstěna bude během slosování stát po jeho boku. A jak se ten večer ukázalo, jeho přání bylo vyslyšeno. Muž se totiž během pár okamžiků stal bohatší o krásných 11 735 955 Kč. 

Přečtěte si také: Ve Sportce vyhrál přes 30 milionů a začíná si plnit sny. Co si koupí?


„První tiket jsem si koupil už někdy před pětadvaceti lety. Když to člověk řekne takhle nahlas, zní to jako šílená doba. Ale občas mi to připadá jako včera,“ vypověděl šťastlivec při návštěvě budovy Sazky. A jeho věrnost se mu rozhodně vyplatila.
 

Vyhrál už dříve

Pro muže to byla už několikátá výhra, už v minulosti bral několikrát částky v řádu tisícikorun. „Je to opravdu velký skok. Při poslední výhře jsem odcházel s pár stovkami a teď je ze mě milionář. Pořád si připadám jako ve snu.“

Výhře nejdříve nemohl uvěřit a čísla si proto raději několikrát překontroloval. Až když si byl skutečně jistý, že se neplete, uložil tiket do bezpečí sejfu.
 

Po šoku přišla úleva

„Moje první myšlenka se zatoulala někam mezi ‘to není možné’ a ‘páni, ono to fakt vyšlo’. Dost mě to šokovalo. Jakmile jsem se z toho oklepal, dostavila se velká úleva. Nebyli jsme na tom s rodinou špatně, nicméně peněžní injekce nám skutečně pomohla,“ prozradil klikař.

Výhra tak potěšila i manželku a jejich tři děti, s nimiž se o šťastnou novinu okamžitě podělil. „Práci měnit nehodlám a zbytečně utrácet také nechci. Ale určitě plánuji pořádnou dovolenou v nějakém exotickém ráji. Tedy až to situace dovolí.“
 

V sázení bude pokračovat

„Sázet budu určitě dál. Zatím jsem nevynechal žádné slosování a nehodlám na tom nic měnit,“ rozloučil se s námi výherce a nám nezbývá než mu popřát hodně štěstí.

Chcete vyzkoušet přízeň štěstěny i vy? Neváhejte a klikněte si na tomto odkazu svou vstupenku do příštího slosování! Tentokrát budeme hrát o 41,5 milionu korun.

Úvodní fotografie je pouze ilustrační a nezachycuje skutečného výherce. Autor fotografie: iStock Photo.

Přečtěte si také