Jak správně začít den? Nařiďte si budíka a nasaďte úsměv

Ráno je nejlepší čas na to, abyste se připravili na den plný úspěchů a výkonu. Abyste mohli začít den správně, zde je šest způsobů, jak na to.

1. Probuďte se včas

Abyste se mohli věnovat svým ranním aktivitám, je důležité vstávat včas. Nastavte si budík na příjemnou hudbu nebo použijte chytrý budík, který vám pomůže vstát pomalu a příjemně přesně v době, kdy se vám bude budit nejlépe.
 

Přečtěte si také: Sportka jí nadělila skoro 27 milionů. Koupím si dům a změním práci, říká výherkyně


Zkuste se také probouzet s úsměvem. Uvidíte, že ten den bude hned o něco veselejší. 
 

2. Vypijte sklenici vody

Ráno je vaše tělo po celé noci dehydratované a sklenice vody vám to pomůže rychle napravit. Někdo doporučuje ohřátou vodu, jiný nedá dopustit na citronovou šťávu anebo třeba na zelený ječmen. I obyčejná voda ale udělá zázraky. Tak na zdraví!
 

3. Pročistěte si mysl

Můžete začít den meditací nebo si přečíst něco motivačního. Chvilka zamyšlení vám pomůže uklidnit mysl a připravit se na výzvy, které vás během dne čekají.
 

4. Vyberte si oblečení

Vyberte si oblečení, které se vám bude líbit a budete se v něm cítit pohodlně. A to ideálně už večer předtím. I taková maličkost vám pomůže začít den s dobrým pocitem a pozitivním postojem. A ráno pak nebudete mít pocit, že nic nestíháte.
 

5. Připravte si snídani

Snídaně je nejdůležitější jídlo dne a měla by obsahovat zdravé potraviny, jako jsou celozrnné cereálie, ovoce nebo bílkoviny. Pokud vás ale potěší lívance s nutellou, klidně si je dopřejte, jen nezapomeňte třeba na banán, který si k nim dáte.
 

6. Vytvořte si seznam úkolů

Připravte si seznam úkolů, které byste rádi v průběhu dne splnili. To vám pomůže zaměřit se na to, co je důležité, a lépe se organizovat.

Existuje ještě jeden zaručený trik, díky němuž se budete probouzet opravdu rádi. Když si vsadíte na dnešní losování Sportky, už zítra ráno z vás může být milionář. Zkuste své štěstí výměnou za pár kliknutí.

Přečtěte si také