Hlasujte pro přání, které Sazka splní, a vyhrajte 10 000 korun

Cesta kolem světa v balónu za 82 dní, výprava do džungle, vlastní food truck, ale i předplatné kremrolí na celý život. To jsou sny Čechů a Češek, které by si splnili, kdyby vyhráli v loterii. Vyberte přání, které vás nejvíc zaujme, a hlasujte pro něj. A když budete mít štěstí, budete jedním ze tří hlasujícím, kterému Sazka na jeho nebo její sen přispěje 10 000 korun. Srdíčka můžete rozdávat až do 8. března.

Hlasujte na stránkách 275.cz


Díky svým hrám a losům vytvořila společnost Sazka v loňském roce hned 275 loterních milionářů. I proto jsme vyšli do ulic a zeptali se 275 lidí, jaký sen by si splnili, kdyby mezi nimi byli i oni. Výsledek najdete na stránce 275.cz, kde můžete také hlasovat. Ten, jehož přání vyhraje, získá od Sazky příspěvek na jeho splnění ve výši 100 000 korun.
 

Sazka odmění i hlasující

Peníze na uskutečnění snů jsou ale připraveny i pro samotné hlasující - na tři z vás čeká 10 000 korun. K tomu, abyste byli zařazeni do slosování, je potřeba registrace na stránkách, ta vám ale zabere jen pár minut. Registrační formulář najdete na tomto odkazu.


Přečtěte si také: Vymyslel, jak získat jackpot, a vyhrál už čtrnáctkrát


Poté už jen stačí vybírat ta nejkrásnější, nejoriginálnější nebo nejdojemnější přání a dát jim svůj hlas. Vybrat lze jak jeden sen, tak třeba všech 275. Pro každé přání ale můžete hlasovat jen jednou denně.
 

Pojďte se podívat na výstavu 275 žlutých figurín

Máte mezi snílky svého favorita? Sdílejte jeho přání na sociálních sítích stisknutím ikony Facebooku u jeho profilu a pomozte mu, aby právě on vyhrál.

Projekt 275.cz ale není jenom na internetových stránkách. Až do 3. března se v pražském Centru Černý Most můžete potkat hned s 275 figurínami a každá z nich má na sobě jedno přání. Najdete v obchodním centru svého favorita z internetu?

Víc než 10 000 korun na svůj sen můžete získat například ve Sportce, kde se hraje i o stovky milionů. Klikněte si pro svůj tiket online na tomto odkazu.

Přečtěte si také