Druhé losování Eurojackpotu v jednom týdnu je tu! Vyhrajete jednoho z 50 Defenderů právě vy?

Druhou šanci stát se miliardářem v jednom týdnu máte poprvé právě dnes, v úterý 29. března. A kromě stovek milionů si můžete zahrát také o deset vozů Land Rover Defender za 2,2 milionu korun.

Přečtěte si také: Padla druhá nejvyšší výhra v historii! Online sázka Eurojackpotu přinesla Čechovi 1,4 miliardy


S prvním úterním losováním to ale nekončí, deset Defenderů budeme rozdávat po dobu prvních pěti úterních losování. A protože se jedná o prémii pro pouze české sázející s plným tiketem, šance na výhru je opravdu vysoká.
 

Termíny losování o luxusní SUV:

Úterý, 29. března 2022: 10x Land Rover Defender
Úterý, 5. dubna 2022: 10x Land Rover Defender
Úterý, 12. dubna 2022: 10x Land Rover Defender
Úterý, 19. dubna 2022: 10x Land Rover Defender
Úterý, 26. dubna 2022: 10x Land Rover Defender


V prvních pěti losováních tak rozdáme SUV za ohromujících 110 milionů korun. Zbystřit byste měli ale i v případě, že už doma nějaké to parádní auto máte nebo není SUV přesně tím vozem, po kterém vaše srdce touží. Pokud v takovém případě Defendera vyhrajete, můžete si místo auta vybrat finanční ekvivalent.
 

Hlavní výhra nově až 3 miliardy

Tady ale novinky nekončí, právě naopak. Mění se také losovací matice, kdy se v prvním tahu stále losuje 5 čísel z 50, ve druhém to jsou nově 2 čísla ze 12. Roste ale také výše maximální výhry, která se zvyšuje na 120 milionů eur, tedy v přepočtu až 3 miliardy.

„Úplně poprvé se v českých loterních dějinách objevuje šance vyhrávat téměř třímiliardovou hlavní výhru. Jedná se o nejvyšší možný jackpot v historii České republiky,“ připomíná tisková mluvčí Sazky Veronika Diamantová.
 

Pro 2,466 miliardy si Čech přijel vlakem

Eurojackpot je nejrozšířenější loterií v Evropě, jež vznikla ve Finsku a nyní se hraje v osmnácti zemích. My jsme se připojili v říjnu 2014, a i když se jackpoty trefují napříč celou Evropou, ten vůbec nejvyšší mířil k nám.

Bylo to v květnu 2015, kdy si sázející z Pardubicka trefil 2,466 miliardy korun. Do Prahy tehdy přijel vlakem a jak prozradil předavač výher, který s ním měl tehdy možnost hovořit, byl prý úplně klidný. Výherce si část peněz odvezl v hotovosti a prý dost pospíchal, aby stihl vlak zpátky.
 

Vyhrajte dnes Defender a 526 milionů k tomu

Druhá nejvyšší výhra padla díky tiketu podanému přes internet. V červnu 2019 vyhrál sázející v Eurojackpotu částku 1,412 miliardy korun. Na miliardáře ho proměnila kombinace čísel 8, 23, 40, 41 a 42 v prvním tahu a 2 a 12 z druhého tahu.

Chcete si také už dneska večer přijít na fantastickou výhru v řádu stovek milionů a k tomu jeden z deseti Land Rover Defenderů? Klikněte si pro svůj tiket na tento odkaz.

Držíme palce!

Přečtěte si také