obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Dovolte Zlaté rybce, aby vám splnila sen

Už máte vymyšleno, co byste si přáli, kdybyste našli džina v lahvi, na louce našli čtyřlístek, na obloze zahlédli padající hvězdu nebo jste na ulici potkali kominíka? Pokud ano, měli byste svoje štěstí zkusit. Anebo si zajděte pro stírací los z rodiny Zlatá rybka, který neplní jen jedno, ale hned tři přání.

Přečtěte si také: Čech si na losu setřel 5 milionů a 100tisícovou rentu k tomu. Díky ní procestuje svět


Vybírat můžete z verzí Zlatá rybka (50 Kč), Super Zlatá rybka (100 Kč) a Maxi Zlatá rybka (200 Kč). Čím vyšší hodnota stíracího losu, tím vyšší výhry můžete získat. Hlavní peněžní výhry jsou 1, 4, nebo 8 milionů korun. Výherní vozy jsou značky Škoda a hrát můžete o Rapida, Octavii, nebo Kodiaqa. Na vysněnou dovolenou pak můžete čerpat 100 tisíc, 200 tisíc, nebo 250 tisíc korun.
 

Zlatá rybka: 3 splněná přání na jednom losu

Naprostá většina lidí touží právě po finančním polštáři, prázdninách, nebo novém voze, a proto plní rodina Zlatých rybek od Sazky zrovna tato tři přání. K tomu pak losy rozdávají nespočet menších výher. A věřte, že i kdybyste zrovna nevyhráli, stírání losu vás určitě pobaví. Jedná se o bezpečný adrenalin, kdy zažijete příjemné napětí, vzrušení i zábavu.

Věděli jste například, že existují stírací rituály? V nástrojích, ale i postupech. Stírat lze totiž téměř čímkoliv – korunou, pravítkem, nebo třeba nehtem. Podle vašeho postupu pak můžete jet políčko po políčku zleva doprava, od prostředka, odzadu, nechat si setření výherních čísel až na konec, a výjimkou není ani stírání pouhých kódů na losech a prověření výhry rovnou na terminálu.
 

Dáváte los jako dárek i vy?

A když už nejde o styl stírání, někdo si ten proces rád spojuje s pohodovou odpolední nebo víkendovou kávou, jiný losy zase rád nosí na návštěvu, nebo je rozdává jako dárek. Ať už patříte do jakékoliv skupiny, v portfoliu Zlatý rybek si určitě vyberete.

Nejen nejen losy z této rodiny, ale i spoustu dalších od Sazky, jako jsou Černá perla nebo Rentiér, seženete na několika tisícovkách prodejních míst po celé republice. Najděte si to nejbližší na naší interaktivní mapě na tomto odkazu.

Přečtěte si také