„Díky výhře začnu podnikat,“ říká výherce, který je díky Velké Černé perle bohatší o 5 milionů

Říká se, že zatímco stírací losy z rodiny Rentiér preferují muži, luxusní Černé perly jsou hlavně dominantou žen. Že tomu tak bezvýhradně není, dokazuje dnešní příběh výherce, kterého Velká Černá perla proměnila na loterního milionáře. A i když byl jeho výherní los z už ukončené emise, a on tedy vyhrál už před několika měsíci, muž se nám svěřil, že svému štěstí pořád nemůže úplně uvěřit.

Přečtěte si také: „Budu si pořádně užívat důchod!“ říká muž, který je díky losu Zlato a diamanty bohatší o 15 milionů


Jak se nám výherce svěřil, pro stírací losy nebo tikety do loterie si zajde jenom občas. Když jednoho dne tankoval u čerpací stanice, rozhodl se při placení dát na radu pokladního a koupil si los Velká Černá Perla. A pod stírací fólií na něj čekalo pěkné překvapení v podobě hlavní výhry v hodnotě 5 000 000 Kč!
 

Štěstí a úleva

„Poprvé jsem si vsadil před dvaceti lety. Sice jsem už něco málo vyhrál, ale o takovéhle sumě se mi ani nesnilo,“ uvedl čtyřicátník, když se s námi domlouval, jak si výhru převezme.

Jakmile výherce seškrábal hrací pole a uviděl na něm hlavní cenu, nemohl tomu uvěřit. Nejdříve si prý los jen bez dechu prohlížel a v hlavě mu vířilo tisíce myšlenek. Až po chvíli mu prý došlo, že se v jeho životě právě něco zásadně změnilo. Stal se z něj milionář!

„Je to neuvěřitelný pocit. Ještě pořád tomu nemůžu úplně uvěřit. Najednou jsem cítil neskutečný nával štěstí a ohromnou úlevu,“ pochvaloval si první dojmy výherce. O radostnou novinku se krátce poté podělil s manželkou.
 

Splněný sen

Úlevu mu přineslo hlavně vědomí, že se nějaký čas nebude muset bát o finanční zabezpečení, štěstí pak fakt, že si brzy začne plnit svůj dlouholetý sen.

„Už dlouho chci rozjet vlastní podnikání, jenže mi k tomu chyběly finanční prostředky. Velká Černá Perla mi s tím ale dost pomohla. Cítím, že v pracovním směru se teď všechno obrátí k lepšímu,“ vyprávěl s širokým úsměvem.
 

„Peníze moji povahu neovlivní.“

Nic dalšího se však v jeho životě zatím měnit nebude. Jak výherce řekl, to poslední, co by chtěl kvůli penězům jakkoliv změnit, je jeho povaha a priority v osobním životě. Při loučení se nám pak ale svěřil s tím, že si v budoucnu ještě určitě rád vsadí.

I když je dnešní výherce muž, my jsme si jisti, že Velkou Černou perlou s hlavní výhrou 5 000 000 Kč potěšíte také všechny ženy, které dnes slaví svátek. Chcete jim dát opravdu luxusní dárek? Poté sáhněte po Maxi Černé perle, jež jednomu šťastlivci nadělí pohádkových 10 000 000 Kč.

Stírací losy od Sazky seženete všude tam, kde je terminál Sazky. Nejbližší prodejní místo najdete na mapě na tomto odkazu.

Úvodní fotografie je pouze ilustrační a nezachycuje skutetečného výherce. Autor fotografie: iStock Photo. 
Los Velká Černá perla z dnešního příběhu pochází z již ukončené emise. O hlavní výhru z aktuální emise se stále nikdo nepřihlásil.

Přečtěte si také