„Díky výhře můžu pomoct těm, co to potřebují.“ Super Zlatá rybka výherkyni nadělila 4 miliony

Víte, jaký je zaručený recept na lepší pracovní den? Prozradit vám ho může třicetiletá Češka, která si jedno úterní odpoledne zaskočila společně se svou dcerkou do trafiky pro její oblíbený časopis. A protože si občas ráda vsadí nebo koupí nějaký ten los, dala na doporučení usměvavé prodavačky a vyzkoušela Super Zlatou rybku.

Přečtěte si také: Nemáte ještě Sazka kartu? Velká škoda. Tento muž díky ní vyhrál 600 000 Kč!


Po příjezdu domů s mírnou nervozitou setřela všechna pole a nestačila se divit. Super Zlatá rybka jí totiž splnila jedno ze tří přání a nadělila pohádkovou výhru v hodnotě 4 000 000 Kč.
 

Nejlepší radost je ta sdílená

„Upřímně už ani nevím, kdy jsem si vsadila nebo koupila los poprvé. Nedělám to sice pravidelně, ale čas od času zkouším, jestli se na mě štěstěna neusměje,,“ vyprávěla nám mladá maminka při návštěvě budovy Sazky. Dodala ale, že na chvíli, kdy se při oné návštěvě trafiky pro nákup Super Zlaté rybky rozhodla, si ale bude pamatovat až do konce života.

A co se dělo, když zjistila, že je z ní nová loterní milionářka? Hned, jak částku pod fólií uviděla, musela se o radostnou novinku podělit se svými blízkými. Po rychlé oslavě s dcerkou sáhla po mobilním telefonu a vytočila číslo svého manžela. Hned poté zavolala ještě rodičům. Nikomu dalšímu se však zatím nesvěřila.
 

„Šťastnou mě dělá to, že mohu s penězi někomu pomoct.“

Výherkyně už teď plánuje, jak s částkou naloží. Protože spolu s rodinou už dlouho plánují stěhování do lepšího, poputuje část peněz tímto směrem. A jasno má i v tom, co udělá se zbytkem.

„Část peněz daruji blízkým, kteří jsou v nelehké finanční situaci a peníze opravdu potřebují. Z výhry mám opravdu velkou radost, spokojenější ale díky penězům nejsem. Štěstí pro mě znamená hlavně to, co mohu udělat pro ostatní. A díky milionům, které mi nadělila Super Zlatá rybka mám zase více možností,“ vysvětlila výherkyně s úsměvem na tváři.
 

Chyťte si Zlatou rybku i vy!

A právě z tohoto důvodu si šťastná maminka chystá kupovat losy i nadále. Jejím příběhem se můžete inspirovat i vy. Dobře ulovená Super Zlatá rybka vám může kromě 4 milionů milionů nadělit vysněnou dovolenou za 200 000 Kč nebo novou Škodovku v hodnotě 700 000 Kč. A s Maxi Zlatou rybkou můžete vyhrát dokonce 8 milionů korun! Více se o losech z rodiny Zlatá rybka dozvíte na tomto odkazu.

Nejen stírací losy Zlatá rybka, ale třeba i Černé perly nebo Rentiéry seženete v několika tisícovkách prodejních míst s terminálem Sazky. To nejbližší najdete na mapě na tomto odkazu.

Nechce se vám nikam chodit? Zlatá rybka vám může přinést až 4 miliony i na internetu. Všechny eLosy od Sazky najdete zase na tomto odkazu.

Úvodní fotografie je pouze ilustrační a nezachycuje skutečnou výherkyni. Autor fotografie: iStock Photo.

Přečtěte si také