Co si výherce Eurojackpotu pořídí za 2,5 milionu? Nové boty

Na tohoto padesátníka z Čech se štěstí pořádně usmálo, když v nedávném slosování Eurojackpotu vyhrál 2,5 milionu korun. Kromě nových bot ale hodlá zainvestovat i do nemovitostí a už brzy se stane majitelem nového bytu.

Přečtěte si také: Druhé losování Eurojackpotu v jednom týdnu je tu! Vyhrajete jednoho z 50 Defenderů právě vy?


Pokud občas natrefíte na články o výhercích v britské loterii, pak určitě víte, že za kanálem La Manche není anonymita těch, co trefili krásné částky, chráněna. I proto se můžete dozvědět mnohem víc detailů než u nás.
 

Boty a byt k tomu

A často jsou poměrně překvapivé. Není totiž neobvyklé, že si výherci jako první koupí věci, pro které si do obchodů běžně chodíme i my, co jsme zatím miliony netrefili. Třeba jako náš dnešní výherce, který jako první zamířil pro pár nových kecek.

Plánů s nově nabytým bohatstvím má ale samozřejmě mnohem víc. Jak nám však výherce vzápětí přiznal, na prvním místě je pro něj bydlení, a tak už se začal poohlížet po novém bytě.
 

Horskou dráhu zpomalil panákem

„Zjištění, že jsem vyhrál, bych přirovnal k jízdě na horské dráze. Nejdřív jsem byl v šoku a musel jsem si dát panáka. Pak se u mě střídaly pocity naprostého klidu a pohody s nevěřícností a pochybnostmi. Teď cítím hlavně úlevu,“ popisoval své pocity.

A výhra mu pomohla ještě v jedné věci. Díky ní se totiž rozhodl, že podá výpověď v práci, která ho už dlouhé roky nenaplňuje, a najde si tu, co ho bude více bavit. Na nějaký podnět prý čekal docela dlouho a finanční injekce od oblíbené loterie ho konečně přesvědčila.
 

„Vyhrát je opravdu skvělý pocit.”

„Poprvé jsem si vsadil asi před třicet lety a vždycky jsem si říkal, jaké by to asi bylo stát se milionářem. A teď je to tady. Jako jiný člověk si ale nepřipadám a nemyslím si, že by peníze moji povahu nějak ovlivnily. Je to hlavně opravdu skvělý pocit,“ usmíval se.

Chcete něco podobného zažít i vy? Dojděte si pro svůj tiket do oblíbeného obchodu, stejně jako to udělal i náš dnešní šťastlivec, nebo si vsaďte na internetu. V Eurojackpotu se momentálně hraje o stovky milionů korun. Klikněte si pro svůj tiket na tento odkaz.

Přečtěte si také