Co prožívají čerství výherci loterie? Slzy radosti, pochybnosti i chuť se podělit se světem

Pro výhru si k nám do Sazky přichází spousta lidí. Jen v loňském roce to bylo rekordních 450 nových milionářů a letos jsou trendy také velmi slibné.

Přečtěte si také: 6 vět, které od boháčů a expertů na peníze nikdy neuslyšíte


Protože jsme každý jedinečný, liší se i pocity, co naši šťastlivci prožívají. Některé z nich se na ty jejich ptáme, a tak vám můžeme prozradit, jaké nejčastější reakce se u novopečených výherců objevují.
 

Nevěřícnost

Snad nejběžnějšími pocity jsou popírání, pochybnosti a nevěřícnost. Téměř každý výherce nám vypráví, že mu alespoň pár minut trvá, než svému štěstí uvěří. Většina si kvůli tomu musí výsledek několikrát zkontrolovat a případně ho zkonzultovat s rodinou.
 

Záplava štěstí

 
Nekontrolovatelný příval nejrůznějších emocí je v podobných situacích naprosto očekávaný. Těmi nejsilnějšími přitom bývají štěstí a radost. Výherci si totiž uvědomují, že se jejich život v mnoha ohledech zjednoduší a že si budou moct začít plnit své dosud opomíjené či nereálné sny.
 

Pořádná úleva

Miliony na účtu řeší mnohé –⁠ splacení hypotéky, finanční nejistotu i strach z neustálého zdražování. Komu by tak pěkná výhra v loterii nepřišla vhod? Není se tedy čemu divit, že se díky ní spoustě lidem opravdu a upřímně uleví.
 

Touha podělit se

Říká se, že sdílená radost je radost dvojnásobná. Mnoho výherců má proto přirozeně chuť si o radostné novince popovídat se svými blízkými. Někteří okamžitě zvedají telefon a vytáčí číslo rodiny či nejlepších přátel, jiní otevírají lahvinku a svolávají rodinou poradu a další s klidem dojdou k partnerovi či partnerce a láskyplně je obejmou.
 

Výhra je od vás jen pár čísel daleko

Chcete tyhle pocity zažít také? Není nic jednoduššího než si vsadit, třeba na dnešní losování Extra Renty. Pokud to vyjde, čeká na vás pohádková měsíční renta 100 000 Kč, kterou vám budeme vyplácet dlouhých 20 let. 

Vsaďte si už během pár kliknutí myší.

Přečtěte si také