Český sázející vyhrál před týdnem v Eurojackpotu 70 milionů. Jaké sny si začne plnit?

Eurojackpot je loterií, která slibuje pohádkové výhry. A to i v případě, že neuhodnete všechna tažená čísla. Přesně to byl případ Čecha, na kterého se před týdnem usmálo nebývalé štěstí. Na tiketu měl všechna tažená čísla kromě jednoho. I tak získal bezmála 70 milionů korun.

Přečtěte si také: Za 22 milionů z Eurojackpotu si sázející z Moravy postaví bydlení snů


Nové bydlení přesně podle vlastních představ, dovolené snů a samozřejmě nové auto. Takové sny se minulý pátek staly skutečností pro sázejícího, který si koupil plný tiket Eurojackpotu včetně doplňkovky Extra 6.
 

Při slosování se sázející nejspíš orosil

Minulý týden se hrálo o hodně, konkrétně o částku 2,29 miliardy korun v prvním pořadí. I tak ale sázející dal svůj osud všanc štěstěně, když za sebe čísla nechal vybrat terminál.

Při kontrole tiketu pak určitě zažil pořádné drama. Z osudí postupně padaly míčky s čísly 15, 37, 43, 35, 26 a dodatková čísla 8 a 3, Extra 6 pak skončila na kombinaci 782 481.
 

Druhé pořadí nadělilo desítky milionů

Tolik štěstí, aby uhodl všechna tažená čísla, náš sázející sice neměl a jedno číslo mu k trefě pohádkového jackpotu chybělo. I tak ale získal fantastickou částku 69 344 666 Kč, což je čtvrtá nejvyšší výhra, která kdy našim sázejícím v Eurojackpotu padla.

Když výherce zjistil, že se z něj stal multimilionář, oslavy jistě nebraly konce. S ránem a počítáním ale přišlo jedno nemilé zjištění - do státního rozpočtu bude muset kvůli povinné dani z výher odvést 10,4 milionu korun.
 

Letošní milionáři získali 688 milionů

I tak se ale dostal do prestižního klubu českých multimilionářů. Těch Sazka od počátku letošního roku vytvořila už 89 a bez zajímavosti není ani částka, kterou si rozdělili, tedy 688 499 133 Kč.

Vaše cesta mezi české loterní milionáře je jen pár čísel daleko. Stačí si na dnešní slosování vsadit plný tiket Eurojackpotu a už o víkendu můžete začít přemýšlet, co s vyhranými stovkami milionů korun provedete.

Tiket navíc můžete získat během pár chvil. Klikněte si pro něj na tento odkaz.

Úvodní fotografie je pouze ilustrační a nezachycuje skutečného výherce. Autor fotografie: iStock Photo.

 

Přečtěte si také