Britka nejdřív žertovala, že vyhrála, pak koupila milionový los

Osmadvacetiletá Charlotte pokouší štěstěnu ráda, losy kupuje pravidelně. Taky je to známá šprýmařka a tak jednou přiběhla za manželem, že na los, který koupila, vyhráli čtvrt milionu liber (přes sedm milionů korun). Za pár vteřin ale šokovaného Daniela vyvedla z omylu. „To byl jen vtip,“ řekla.

Přečtěte si také: Desetitisíce se vám můžou válet ve skříni

O měsíc později se celá situace opakovala, tentokrát byla ale v šoku i samotná Charlotte. V britské National Lottery vyhrála rovný milion liber, v přepočtu neuvěřitelných třicet milionů korun.

„Pochopitelně jsem jí už nevěřil. Až do doby, než mi přeposlala zprávu od loterijní společnosti. Pak nevím, co se dělo. Začal jsem bláznit,“ říká Daniel, který má vlastní tesařskou dílnu.

Rodina se přestěhuje do lepšího bydlení

Manželé mají tři děti, takže vždycky mysleli na zadní vrátka. Roky šetřili na lepší bydlení. Je jasné, že teď si ho můžou bez obav dovolit a ušetřené peníze použít na něco jiného.

„Chceme si pořídit lepší bydlení a taky koupit ještě dům nebo byt jako investici. Daniel už se poohlíží po okolí,“ říká Charlotte. 

Její manžel odmala věřil, že vyhraje v loterii

Ona sice los koupila, ale podle ní je výhra hlavně zásluhou jejího muže. „Odmala věřil, že vyhraje v loterii, byl prostě přesvědčený, že se to jednou stane. Ale upřímně, je jedno, jestli nám miliony přinesla jeho víra nebo to, že jsem já utratila libru a půl za los. Nemůžeme teď být šťastnější,“ dodává Charlotte. 

Co vy? Taky občas vtipkujete, že jste vyhráli? Místo vtipkování si radši zkuste setřít nějaký ten los online. Na stránkách Sazky najdete třeba oblíbené losy z rodiny Rentiér nebo Černé perly a vyhrát můžete až 6 milionů korun. 

Podívejte se, jaké losy jsou v online nabídce nebo rovnou stírejte na tomto odkazu.

Přečtěte si také