Vrátit se zpět

NOVÁ MINI RENTA, NOVINKY U EXTRA RENTY

Několik výherců, kteří neváhali a zkusili štěstí s loterií Extra Renta, se již těší z měsíční renty 100 000 Kč, kterou si budou užívat po dobu krásných 20 let. A protože víme, jak je Extra Renta u našich zákazníků oblíbená, připravili jsme několik velmi zajímavých novinek.  

Kdo by nechtěl, aby mu na účet každý měsíc přišlo 100 000 Kč? Navíc garantovaně po dobu dvaceti let. Tento krásný měsíční příjem můžete s trochou štěstí získat za pouhých 25 Kč právě díky naší loterii Extra Renta. A co je lepší než 100 000 Kč každý měsíc? No přece 200 000 Kč! Pokud si nyní místo 25 Kč za jeden sloupeček, vsadíte za 50 Kč, automaticky hrajete o dvojnásobnou rentu, tedy o 200 000 Kč na dobu 20 let a nyní dokonce 2x týdně, kromě pondělí i ve čtvrtek 
 
To ale není jediná novinka, která se ve světě našich rent udála. Kromě Extra Renty si můžete vyzkoušet i novou loterii Mini Renta, kde za pouhých 10 Kč hrajete o 1000 Kč denně po dobu jednoho roku. A to je velmi dobré přilepšení. Mini Rentu si můžete navíc zahrát každý den. 
 
Pokud vám zbyly nějaké drobné v kapse, neváhejte zkusit štěstí u obou loterií, sázky uzavíráme vždy ve 20 hodin. Třeba se mezi výherce Extra Renty nebo Mini Renty dostanete také. 
 
Přečtěte si příběh o jednom z našich výherců Extra Renty.
 
A nezapomeňte, až si na jednom z našich prodejních míst půjdete vsadit Extra Rentu nebo Mini Rentu, nezapomeňte použít Sazka kartu. Díky ní získáte možnost roztočit Kolo štěstí a vytočit si další finanční i nefinanční odměny.