Extra hra

o 50x 10 000 Kč


PRÁVĚ HRAJEME!


Stávající i nově registrovaní zákazníci Sazka Klubu při použití Sazka karty mají od 18. 3. do 21. 4. 2024 jedinečnou šanci na výhru v soutěži Extra hra o 50× 10 000 Kč.
Kde si můžu zahrát Vytvořit účet

Právě hrajeme na 794 místech

28
únor

VÝHERCI PŘEDCHOZÍ EXTRA HRY

28. 2. jsme vylosovali výherce losování Extra hry o 50x 10 000 Kč. Gratulujeme!
Příběhy výherců

Časté dotazy

Co musím splňovat, abych se mohl zúčastnit soutěže Extra hra?

Abyste se zúčastnili spotřebitelské soutěže Extra hra, musíte být členem Sazka klubu, nebo se jím stát v průběhu soutěže a mít potvrzený aspoň jeden kontakt (telefon, nebo email).

Mohu svou šanci na výhru nějak zvýšit?

Svou šanci na výhru můžete zvýšit častějším používáním Sazka karty, třeba při nákupu loterie nebo losu. Čím více budete Sazka kartu používat, tím větší šanci budete mít.

Kdy soutěž probíhá a kdy vylosujete výherce?

Soutěž probíhá nepravidelně. O nové soutěži se vždy dozvíte na této webové stránce. Výherce losujeme po skončení soutěže.

Kde soutěž probíhá?

Soutěž probíhá na vybraných prodejních místech s terminálem SAZKA. Seznam prodejních míst včetně pravidel spotřebitelské soutěže naleznete na stránkách www.sazkaklub.cz.

Když vyhraji, jak se to dozvím a jak výhru vyzvednu?

Nejpozději do 7 dní od vylosování výherců obdrží všichni výherci odměnu formou odkazu na Bonusové kolo, které je potřeba aktivovat stiskem tlačítka „ZÍSKAT BONUS“. Na stisk tlačítka má výherce 7 dní. Následně se mu na Sazka kartu připíše výhra 10 000 Kč, kterou si může na prodejním místě s terminálem SAZKA vyzvednout. Na vyzvednutí výhry je taktéž 7 dní. 

Co když Sazka kartu v průběhu soutěže Extra hra ztratím?

Na prodejním místě s terminálem SAZKA si můžete nechat vydat náhradní kartu. Vydání je zdarma a kompletní historie se ze staré/ztracené karty přenáší na novou Sazka kartu.

Nemám Sazka kartu a chtěl bych si jí založit

Sazka kartu získáte zdarma na kterémkoliv prodejním místě s terminálem SAZKA. 

Co je podmínkou, aby se prodejní místo s terminálem SAZKA kvalifikovalo jako místo soutěže Extra hra?

Na prodejním místě musí dojít v kalendářním měsíci, který předchází měsíci startu soutěže k výhře třetího pořadí v loterii Sportka v 1. nebo 2. tahu. Výhra v loterii Šťastných 10 ve výši výhry od 5 000 Kč do 50 000 Kč a jakýkoliv výherní los ve výši výhry od 5 000 Kč do 50 000 Kč.