obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Český pátek - pozadí Český pátek - pozadí
Prémie Sportky

neděle

Květnová prémie Sportky

S plným tiketem můžete vyhrát 1 000 000 Kč.
Vsadit plný tiket
Příjem sázek končí za
? dny
? hodin
? minut

Galerie prémií Sportky

O co budeme hrát?

Květnová prémie Sportky
neděle

Květnová prémie Sportky

Vsadit plný tiket
Příjem sázek končí za
? dny
? hodin
? minut
Více informací

Plánujeme

Jak hrát o prémii?

1

Počkejte na losování ve
vybraném týdnu

2

Vsaďte plný tiket Sportky
včetně Šance

3

Užívejte si zajímavé
výhry

Často kladené otázky

Pro rok 2022 jsme připravili prémie na předem známé datumy i několik slosování, jejichž datum oznámíme v dostatečném předstihu. 

Výše uvedené prémie nemají přesně stanovený termín. Datum slosování oznámíme s dostatečným předstihemAktuální informace jsou dostupné v herním plánu. 

Podmínkou je vsazení plného tiketu Sportky, tzn. 10 sloupců včetně Šance v celkové ceně 220 Kč. Do slosování o věcné prémie nebo peněžní výhry budou zařazeny automaticky všechny plné tikety Sportky vsazené v daném termínu. 
Na kterémkoli prodejním místě s terminálem Sazky nebo online na sazka.cz. 
V každém slosování s prémií Sportky bude vylosována jedna výherní sázka ze všech, které splňují podmínku účasti. Pro určení výhry je podstatný kód potvrzení o sázce. Pro sázky uzavřené na terminálu je kód osmnáctimístný, pro internetové sázky osmimístný. Losuje se pouze z aktuálně vsazených tiketů, takže zaručeně v každém slosování bude vylosován výherce/výherci. 
 
Kódy najdete bezprostředně po losovaní Sportky na www.sazka.cz nebo v mobilní aplikaci Sazka. Při kontrole na terminálu Sazky budete upozorněni na věcnou výhru. V případě online sázení, najdete informaci o výhře přímo ve vašem účtu. 
Zavolejte nám do Sazky na Zákaznickou linku 266 121 266 a domluvíme se s vámi na postupu předání výhry. 
Výhru je nutno uplatnit do 1 roku od vylosování výherního kódu. Výjimkou je finanční výhra ze sázky, kterou hráč vytvořil online. Taková výhra je výherci po schválení ze strany SAZKA automaticky připsána na jeho herní účet.
Ano. Výherce se může rozhodnout čerpat výhru v hotovosti. V takovém případě obdrží od Sazky finanční ekvivalent věcné výhry. 
Od 1.1. 2020 podléhají všechny výhry v loteriích a losech nad 1 milion Kč zdanění ve výši 15 % z výhry. Výše vkladu se od loterijní výhry neodečítá. Daň z výhry je srážkovou daní, tzn. 15 % z výhry (nad 1 milion Kč) odvede státu přímo Sazka, 85 % hodnoty výhry převede Sazka na účet výherce. Zdanění podléhá i finanční ekvivalent věcné výhry nad 1 milion Kč.